Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, Pivas napsal:

Dobra volba. Pro me jedny z nej hodinek.  

 

Taky nad nema dost uvazuju, ale mam dva problemy. Stve me ze se nezuzuje tah a mam obavy z venkovniho atireflexu. Jake s tim mate dlouhodobe zkusenosti? 😀 A radeji modre nebo cerne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S antireflexem nemam problem.  Cerne nebo modre? Tezko radit,ale podle me nejde vybrat spatne.  Tah k nim nejak patri,mam rad zužující tahy,ale tady mi to nejak nevadí.  Vynahradi mi to super spona.  Nekdy se stav a muzes si je zkusit.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, krutor napsal:

Taky nad nema dost uvazuju, ale mam dva problemy. Stve me ze se nezuzuje tah a mam obavy z venkovniho atireflexu. Jake s tim mate dlouhodobe zkusenosti? 😀 A radeji modre nebo cerne.

Z tahu jsem měl taky trochu obavy, ale nakonec mi nijak nevadí, jsou pohodlné. Už dva roky jsem je nesundal z ruky (jen na noc nebo na hrubou práci). Na antireflexu jsem si zatím ničeho nevšiml. A teda měl jsem taky problém vybrat barvu, nakonec jsem vzal černé. Černá mi přijde taková univerzálnější, ale stejně pořád pokukuju i po modrých 😄 

20240118_103910.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, krutor napsal:

Taky nad nema dost uvazuju, ale mam dva problemy. Stve me ze se nezuzuje tah a mam obavy z venkovniho atireflexu. Jake s tim mate dlouhodobe zkusenosti? 😀 A radeji modre nebo cerne.

Jedině bílý😉.Moje jsou z 2021 a antireflex v pohodě.Je pravda,že nevím jak moc je nosil předešlí majitel,ale já hodinky nosím pořád👍

IMG_2447.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já měl taky největší obavy z tahu, ale chce to zkusit. Padnou jak ulitý plus jak píšou ostatní je k tomu super spona s regulací. Barva je o vkusu a tvým pocitu. Já měl vyhlídnutý šedomodrý a pak to na první pohled vyhráli černý. Druhá návštěva, byla jen o potvrzení dojmu. Dej na osobní vyzkoušení a hned budeš vědět jaká je ta pravá.🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za poznatky, ja jsem je uz byl zkouset na prodejne. Tam je ale problem ze tah je v plne velikosti a clovek nepozna jak sedi. 😀 Zaujala me vic modra, ale hezke jsou obe.

IMG_9955.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keramický vlnky jsou super

Měl jsem POčka a ty byly už dost velké a nebyly tak pohodlné na nošení (a to mám rád větší hodinky)
Regulace na sponě je taky super,ikdyž je škoda že musíš rozepinat tah. Osobně jsem spíše tahový,ale musím uznat že i na gumě jsou dost pohodlné a hlavně jsou to hned jiné hodinky
Když jsem se rozhodoval,který hodinky půjdou z domu,tak i když jsou to srdcovky (Pivas ví,že jsou boží) tak volba padla na PAM 111 a Omegy zůstanou.0cbd1d8e0f578354ba896ce409ed49d1.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Juraj11 napsal:

Keramický vlnky jsou superemoji106.png

Měl jsem POčka a ty byly už dost velké a nebyly tak pohodlné na nošení (a to mám rád větší hodinky)
Regulace na sponě je taky super,ikdyž je škoda že musíš rozepinat tah. Osobně jsem spíše tahový,ale musím uznat že i na gumě jsou dost pohodlné a hlavně jsou to hned jiné hodinky emoji6.png
Když jsem se rozhodoval,který hodinky půjdou z domu,tak i když jsou to srdcovky (Pivas ví,že jsou boží) tak volba padla na PAM 111 a Omegy zůstanou.0cbd1d8e0f578354ba896ce409ed49d1.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

To je zajímavé. Já mám 42 PO s matnou keramickou lunetou a ty mi pocitově připadají menší než vlnky 😀 Hlavně teda na gumě. Podle mě mají i menší L2L než vlnky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...