Přejít na obsah

Elnino a hodinky


Doporučené příspěvky

Zde bych se chtěl časem věnovat hodinkám, které jsem měl (či možná ještě budu mít), nicméně prozatím alespoň zveřejním můj současný stav.

 

5x kvarcky, 4x Japonsko, jeden Němec, 2x titan (jednou číslíčka, jednou ručičiky), 2x ocel (jednou číslíčka, jednou ručičky), 1x guma (číslíčka). 

 

Hodinky se snažím držet v takovém počtu, aby se doplňovaly a aby se pokud možno nekryly co do účelu s jinými.

 

Teď mám vzácný pocit, že jsem vytouženého ekvilibria dosáhl. Snad mi to takto dlouho vydrží (muhehe...)

 

Posuďte sami:

 

 

 

post-14868-0-78450400-1525806362_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napred me jima navnadil a nez jsem prepocital drobaky v penezence, tak je udal jinde, bidak Kdyz mi pusti ty GS divery, tak mu to odpustim :D Ale ve tvem vlakne, doktore, jsem zaslechl neco o prodeji

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zelených zůstalo jen prázdné místo v mem srdci (a v hodinkovici). Účelem se mi bily s chrony, nevěděl jsem co k obleku driv a chrona jsem nosil častěji, takže zelené šly pryč, hodil se mi víc prodej než směna (proto neskončily u Andyho).

 

Jak teď na tu hodinkovici / matici koukám, měl bych vlastně dokoupit dolu doprostřed něco s rucickama a gumového :-) ale nesmělo by se mi to tlouci účelem s gshock nad nima (otloukanky na nejtěžší práce)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...