Přejít na obsah

Oris BC4 Flight Timer, model 2008


Snow

Doporučené příspěvky

Myslím si, že to Conrad popsal zcela výstižně i když na poněkud atypickém příkladu :D , Oris BC4 Flight Timer by prostě bez onoho ovladače lunety nebyly Oris BC4 Flight Timer .

To ano popsal, ale ja jsem se jen snazil naznacit to, ze nepotrebuji mit Oris BC4 Flight Timer a ja nevim co, ale pekny hodinky ktery se mi libi a jejich oznaceni mi je vcelku putna, stitek s nazvem modelu nosit nechci, hodinky nosit chci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To ano popsal, ale ja jsem se jen snazil naznacit to, ze nepotrebuji mit Oris BC4 Flight Timer a ja nevim co, ale pekny hodinky ktery se mi libi a jejich oznaceni mi je vcelku putna, stitek s nazvem modelu nosit nechci, hodinky nosit chci ;)

 

Ale tohle vlákno které založil Thesis se jmenuje - Oris BC4 Flight Timer, model 2008

Jinak ze sekce Aviation u Orisu máš jiné dvě řady Oris BC3 a Oris big crown

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tohle vlákno které založil Thesis se jmenuje - Oris BC4 Flight Timer, model 2008

Jinak ze sekce Aviation u Orisu máš jiné dvě řady Oris BC3 a Oris big crown

Dik za moznosti pane, ale me se prave jak jsem psal uplne na zacatku velmi libi pouzdro a cifernik, to je to co me na techto Orisech pritahuje ;) Ostatni modely od Orisu se mi predevsim pouzdrem nelibi, celkove mi nicim zvlast nezajimaji, ale tohle je vyjimka, designovane primo pro me ;) Kazdopadne nerad bych Thesis-ovi znesvecoval vlakno, pokud se tak stalo, tak se hluboce omlouvam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oris BC4 Flight Timer modelová řada 2008, pro porovnání nového modelu připojuji fotografii starého typu, mně osobně se více líbí starší a co vám ?

 

zp_bc4_ft_pr_detail613.jpg

post-1045-1190363007782.jpg

 

 

keby tam nebola ta pi...ina na otacanie lunety a Oris by nerobil take strasne "plasotve" ciferniky, tak by sa mi dost pacili aj jedny aj druhe :)

 

moje hodnotenie v sucastnom stave - taky slabsi priemer /kebyze ich dostanem tak ich nosim:) /

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...........Kazdopadne nerad bych Thesis-ovi znesvecoval vlakno, pokud se tak stalo, tak se hluboce omlouvam ;)

 

Nemáš důvod se komukoliv omlouvat :) , jsme na diskusním fóru, bez výměny názorů by to nemělo tu správnou šťávu ;) .

Upraveno uživatelem thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak me kamarad potesil tim ze Oris BC4 budou i bez tlacitka na druhou casovou zonu a to Oris BC4 Pointer Date:

 

645.7617.41.54.MB.jpg

 

645.7617.41.64.MB.jpg

 

Ty s indexama bez cisel se mi libi mnohem vic a jeste je i verze chrono, ale ta uz mi prijde celkem preplacana:

 

674.7616.41.54.MB.jpg

 

Zatim bohuzel nejsou znamy ceny ani dostupnost, kazdopadne se tesim, nebo jsem zvedav, zalezi kdy budou a za jakou sumu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keby tam nebola ta pi...ina na otacanie lunety a Oris by nerobil take strasne "plasotve" ciferniky, tak by sa mi dost pacili aj jedny aj druhe :)

 

moje hodnotenie v sucastnom stave - taky slabsi priemer /kebyze ich dostanem tak ich nosim:) /

 

Prosím o překlad (či vysvětlení) slova "plasotve". Díky.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Jejda, to jsou hezký hoďky, bez vyjímky - pro mě má ovšem ta bradavice něco do sebe. Ještě tu není fotka toho staršího modelu bez chronografu, ten je taky éňoňůňo ! Kdyby neexistovaly primky, byl bych ve stáji ORIS.

 

Jsi můj člověk,ta tzv. bradavice je jako znaménko krásy na pěkné ženě,bez ní by to nebylo to pravé ořechové

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...