Přejít na obsah

Oris BC4 Flight Timer, model 2008


Snow

Doporučené příspěvky

Oris BC4 Flight Timer modelová řada 2008, pro porovnání nového modelu připojuji fotografii starého typu, mně osobně se více líbí starší a co vám ?

 

post-1045-1190363007782.jpg

Upraveno uživatelem thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kouzlo starého modelu vyplývá z toho, že je to limitka vydaná k příležitosti ukončení restaurace jediného dochovaného Hurricanu MK4118 a také jich bylo vyrobeno 4118 kusů .Ciferník poměrně věrně kopíruje hodiny z kokpitu téhle legendární stihačky II.WW Ty nové by mě nenadchly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouzlo starého modelu vyplývá z toho, že je to limitka vydaná k příležitosti ukončení restaurace jediného dochovaného Hurricanu MK4118 a také jich bylo vyrobeno 4118 kusů .Ciferník poměrně věrně kopíruje hodiny z kokpitu téhle legendární stihačky II.WW Ty nové by mě nenadchly.

 

Před časem jsem si přečetl Tvůj zajímavý příspěvek o historii vzniku tohoto modelu a musím se přiznat, že se mi hodinky vůbec nelíbily, ale jen to té doby než jsem je viděl naživo .

Orisy této l.e. mají stále ve výloze hodinářství U Klementina, chodím se tam na ně dívat, ale ta cena ta cena :sweatdrop: no nic, dnes tam zase juknu třeba s tím už něco udělali ;) .

 

P.S. dostal jsi v balení letadélko ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před časem jsem si přečetl Tvůj zajímavý příspěvek o historii vzniku tohoto modelu a musím se přiznat, že se mi hodinky vůbec nelíbily, ale jen to té doby než jsem je viděl naživo .

Orisy této l.e. mají stále ve výloze hodinářství U Klementina, chodím se tam na ně dívat, ale ta cena ta cena :sweatdrop: no nic, dnes tam zase juknu třeba s tím už něco udělali ;) .

 

P.S. dostal jsi v balení letadélko ?

 

Letadélko i obrazovou publikaci o restauraci letadla, byly vydraženy na E Bay díky Kubsonovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze by hospoda, kde v sobotu umrel lolohh ? :cheers:

Jinak mi se libo oboje. Kazde z nich jsou jine a zajimave.

Bohuzel jenom prace, jde to se mnou z kopce :suicide_anim:

 

Me se na tech novych hrozne libi ta technicistni preciznost a vyvazenost, ktera mi u tech starsich trosicku chybi, i kdyz i ty maji svoje vyhody.. Kdyby se delaly i bez ty blbosti na dvojce tak bych mel asi o novych hodinkach jasno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaka je vubec predpokladana cena a dostupnost pratele? Zacinaji se mi nejak nebezpecne honit hlavou :) To pouzdro to je jedna basen a cifernik to samy. potreboval bych je na chvilku hodit na ruku abych zjistil jak moc velkej problem je ten vycnelek a jak sedej ;) Kazdopadne uz me celkem dlouho zadny hodinky takhle vzhledove neucarovaly.. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím to úplně stejně. Ty nové, ale bez bradavice...

 

To je zcestná uvaha asi jako kdyby jsi říkal moc by mi chutnalo kung pao, ale bez buráků.Do kung pao prostě buráky patří stejně jako tenhle prvek do těchto hodinek a je jen na každém aby se rozhodl líbí se mi / resp.chutná mi to / nebo proboha ani náhodou.Ale bez té jak píšeš bradavice by to již nebyla tahle řada tedy jakési kung pao bez buráků a to už není kung pao. :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zcestná uvaha asi jako kdyby jsi říkal moc by mi chutnalo kung pao, ale bez buráků.Do kung pao prostě buráky patří stejně jako tenhle prvek do těchto hodinek a je jen na každém aby se rozhodl líbí se mi / resp.chutná mi to / nebo proboha ani náhodou.Ale bez té jak píšeš bradavice by to již nebyla tahle řada tedy jakési kung pao bez buráků a to už není kung pao. :thumbsup_anim:

Vem to ale take z druhe strany a to tak, ze jsou i lide, kteri si kung pao bez buraku objednavaji a chutna jim vice nez s buraky ;) Stejne jako jim chutna smazeny syr bez tatarky nebo cina s hranolkama misto ryze ;) A s hodinkama je to stejne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zcestná uvaha asi jako kdyby jsi říkal moc by mi chutnalo kung pao, ale bez buráků.Do kung pao prostě buráky patří stejně jako tenhle prvek do těchto hodinek a je jen na každém aby se rozhodl líbí se mi / resp.chutná mi to / nebo proboha ani náhodou.Ale bez té jak píšeš bradavice by to již nebyla tahle řada tedy jakési kung pao bez buráků a to už není kung pao. :thumbsup_anim:

 

 

Vem to ale take z druhe strany a to tak, ze jsou i lide, kteri si kung pao bez buraku objednavaji a chutna jim vice nez s buraky ;) Stejne jako jim chutna smazeny syr bez tatarky nebo cina s hranolkama misto ryze ;) A s hodinkama je to stejne..

 

Myslím si, že to Conrad popsal zcela výstižně i když na poněkud atypickém příkladu :D , Oris BC4 Flight Timer by prostě bez onoho ovladače lunety nebyly Oris BC4 Flight Timer .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem to ale take z druhe strany a to tak, ze jsou i lide, kteri si kung pao bez buraku objednavaji a chutna jim vice nez s buraky ;) Stejne jako jim chutna smazeny syr bez tatarky nebo cina s hranolkama misto ryze ;) A s hodinkama je to stejne..

 

Jistě ale pak nejedí kung pao,ale ostré maso s chilli papričkami, která může být také znamenité.

http://www.cinske-zatisi.cz/Root/Zajimavosti001.htm

Když jsem to četl dostal jsem hlad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...