Přejít na obsah

Jaké Eterny nosíte ?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 221
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 21 hodinami, Radik napsal:

Předpokládám, že myslel v Chronoshopu...

Paneboze doufam, ze jenom v Chronoshopu :))

Jj jsou super a ta cena byla neodolatelna.. Fakt jsem tak nadsenej, ze ted porad ziram na ty no date s inhousem.. Ale dvoje “stejny“ Kontiki? Kdyz zapomenu jeste na ten bronz.. Jeste se mi libi V Chronoshopu jedny limitky od Sinnu, a budeme snad stastni :clap:.. to ale nikdy nebudeme .. Prosim kupte si je nekdo, at zapomenu.. ale bacha na to plastove sklicko:death:

https://www.chronoshop.cz/sinn-158

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Postal80 napsal:

Paneboze doufam, ze jenom v Chronoshopu :))

Jj jsou super a ta cena byla neodolatelna.. Fakt jsem tak nadsenej, ze ted porad ziram na ty no date s inhousem.. Ale dvoje “stejny“ Kontiki? Kdyz zapomenu jeste na ten bronz.. Jeste se mi libi V Chronoshopu jedny limitky od Sinnu, a budeme snad stastni :clap:.. to ale nikdy nebudeme .. Prosim kupte si je nekdo, at zapomenu.. ale bacha na to plastove sklicko:death:

https://www.chronoshop.cz/sinn-158

Až Tě přestanou bavit, zkus se mě pls zepta. Já vím, že říkat to zrovna teď je blbost, ale časem to poznáš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 6. 2020 v 21:42, Radik napsal:

Až Tě přestanou bavit, zkus se mě pls zepta. Já vím, že říkat to zrovna teď je blbost, ale časem to poznáš :D

OK, jsi první pán na holení. Ale neslibuju jestli to bude, ..možná vůbec. Už teď, jsem jim dal přednost před ostatními. Společně s baterkami od Bulovy a úžasnými Squale, to byla láska na první pohled. Je zajímavé, že mi tohle ani Tag Heuer a nebo bezesporu velkolepé Glashütte neudělaly. Dám sem fotku milované “trojky” ok 😋

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 7. 2020 v 8:14, Radik napsal:

Fakt jsem vůl, že jsem ty modrý KonTiki nekoupil. Trochu mě odrazovalo, že nejsou na tahu, ale čert  to vem. Jsou super i tak!

Mohu ti potvrdit, ze ta guma je bez problemu. Nebo naopak, i ta je supr. Naposledy jsem tak dobrou gumu mel na Timex za nejake tri tisice.. Nemyslim to ironicky. Moje stare baterky mely lepsi gumu nez gshock MTG a Seika.

 Ale bozi je ta spona s mikroregulaci. Fakt jsi zavahal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...