Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, po čase mě zase přepadl "chronobundus". Po dvou automatech Seiko (Sumo a pětky na způsob pilotek) se dívám po něčem dalším, co by mi dělalo radost při pohledu na zápěstí. 

 

Docela se mi líbí co nejvíce plynulý chod vteřinové ručičky a protože na Spring drive nemám, díval jsem se na Bulova Precisionist. Jenom se trochu obávám toho, aby mě ty hodinky za chvíli nepřestaly bavit. Co myslíte, jaké máte s takovými pokušeními zkušenosti? 

 

Potom je tu ještě klasická touha po nějakých levných, zábavných automatech (asi opět Seiko), jenže jaké, současné limitky s retro soudečkovým tělem se mi příliš nelíbí. 

 

Omlouvám se za tento výlev, ale znáte to. Je to choroba chronická a úporná. 

Edited by Pavel87
Link to comment
Share on other sites

Řekl bych, že se vše po čase okouká. Je to hold o tom, si to zpestřit. Koupíš něco nového a buď tě to neuspokojí, protože to bude na stejné úrovni, nebo tě ta touha chytne po par dnech/týdnech/měsících znova. Dej peníze ženě a ono tě to přejde. Nebo kup nějaké nato nebo něco jiného na hodinky co máš a na chvílí to opět oddálíš. 

Link to comment
Share on other sites

Mám bulovy oblekovky a pohled na ručičku jse mi moc líbí. (Dokonce jsem kvůli tomu následně koupil bulovácké "moony" a ty mě v tomhle ohledu naštvaly, protože nemají velkou vteřinovku... ale jinak jsou o.k.) Přemýšlím, že bych je pustil dál, ale nikdy jsem neiltoval toho, že jsem je koupil :-) 

Link to comment
Share on other sites

Ty Precisiobist v modré barvě jsou moc pěkné, ale cca 9 litrů se mi za ně teda dát nechce. Řemínky můžu zkusit, ale to na mě na dlouho nespokojí. Je někde nějaký katalog nových Seiko 5 pro rok 2019?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...