Přejít na obsah

Heč


Ejabejaroz

Doporučené příspěvky

Závadu jsem měl hned od začátku, hned při předání hodinek v únoru. Při návratu korunky z pozice 2, zůstal hodinový strojek v nečinosti. Oprava 1 měsíc. Když jsem hodinky dostal zpět, zpožďovali se o 20 sekund. Vždycky jsem s reklamací váhal, nevěřil jsem, že mohou mít závadu a chyby hledal u sebe. Špatná manipulace, špatný nastavení času, teď už jsem totálně znechucenej, hodinky nemám, radost z nich taky už žádnou mít nebudu a budu trnout, co se s nimi zase stane. Myslel jsem si bláhově, že firma jako Breitling okamžitě hodinky vymění, aby její zákazník neměl ani stín pochyb o jejích drahých a luxusních výrobcích. Zřejmě je jim to jedno. A to jsem plánoval si na Vánoce udělat radost zrovna Olympusy, ale teď už od Breitlingu nechci ani sponu do řemínku. Ztratili mou důvěru, jejich výrobek a přístup mě zklamal. Navíc jsem musel již mnohokrát cestovat s hodinkami do Plzně, prostě jeden velkej průser a rozčarování. Altman mi na půl pusy slíbil kompenzaci, ale nepochopili, že nejde o peníze, že jsem chtěl mít perfektní hodinky a ne mnohokrát v záruce otvíraný zmetek. Mimochodem masivní zpožďování hodinek zdůvodnili nevhodným zacházením, když hodinky posílali z Vídně poštou.

Také by mě zajímalo, jestli certifikát COSC vůbec ještě platí, když se ve strojku bude někdo vrtat. S diskuze zde vím, že to pro spoustu lidí není důležité, ale když už se Breitling honosí těmito certifikáty, jak mi zaručí jeho platnost po opravě? máte někdo představu, jak to funguje? M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závadu jsem měl hned od začátku, hned při předání hodinek v únoru. Při návratu korunky z pozice 2, zůstal hodinový strojek v nečinosti. Oprava 1 měsíc. Když jsem hodinky dostal zpět, zpožďovali se o 20 sekund. Vždycky jsem s reklamací váhal, nevěřil jsem, že mohou mít závadu a chyby hledal u sebe. Špatná manipulace, špatný nastavení času, teď už jsem totálně znechucenej, hodinky nemám, radost z nich taky už žádnou mít nebudu a budu trnout, co se s nimi zase stane. Myslel jsem si bláhově, že firma jako Breitling okamžitě hodinky vymění, aby její zákazník neměl ani stín pochyb o jejích drahých a luxusních výrobcích. Zřejmě je jim to jedno. A to jsem plánoval si na Vánoce udělat radost zrovna Olympusy, ale teď už od Breitlingu nechci ani sponu do řemínku. Ztratili mou důvěru, jejich výrobek a přístup mě zklamal. Navíc jsem musel již mnohokrát cestovat s hodinkami do Plzně, prostě jeden velkej průser a rozčarování. Altman mi na půl pusy slíbil kompenzaci, ale nepochopili, že nejde o peníze, že jsem chtěl mít perfektní hodinky a ne mnohokrát v záruce otvíraný zmetek. Mimochodem masivní zpožďování hodinek zdůvodnili nevhodným zacházením, když hodinky posílali z Vídně poštou.

Také by mě zajímalo, jestli certifikát COSC vůbec ještě platí, když se ve strojku bude někdo vrtat. S diskuze zde vím, že to pro spoustu lidí není důležité, ale když už se Breitling honosí těmito certifikáty, jak mi zaručí jeho platnost po opravě? máte někdo představu, jak to funguje? M.

 

Nejsem si jist, ale asi jsi udělal chybu,když jsme kupovali

Breitlingy u Altmana říkali nám,že ještě nemají certifikát oficiáního servisního místa pro B.,že budou posílat hodináře na školení.To bylo přelom ledna/ února 2008,možná že by bývalo bylo lepší svěřit je Dušákovi / na rozdíl od některých zdejších členů já si na něj nemohu stěžovat / nebo do Carollina ti na B.mají papíry od firmy

Upraveno uživatelem Tara
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

altman je neopravoval, hodinky se opravovali a i teď opravují ve Vídni, kde prý je centrála pro střední a východní Evropu. V servisní knížce mám razítko a dostal jsem i německé vyjádření k první opravě.

Nejen, že mi jeblo, ale několik nocí jsem nespal, pár víkendů jsem celé hodiny promýšlel jak na ně apod. Nikomu bych to nepřál. Na hodinky jsem se chodil dívat rok k dušákovi než jsem si je koupil, na noc je ukládal vedle sebe na stolek aby měli pohodlí:) a takhle mě potrestaly:). Noční můra milovníka hodinek jak vyšitá.

Bohužel jsem měl negativní reakce i na Dušáka, takže ani nevím, kdybych si náhodou ještě bčka kupoval, kam bych pro ně šel!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace" Prosím, hoď sem i nějáké fotečky Iwc a Rolex. A půjč si na to lepší foťák ;) Ale když se podívám na ty moje fota, tak jsem asi ten poslední kdo má provokovat"

Tak jsem konečně našel chvilku a vyfotil svou "rodinku"... Když se ale koukám na ostatní fotky, musím s nelibostí uznat, že umím ho...

post-3507-1213439208.jpg

post-3507-1213439215.jpg

post-3507-1213439223.jpg

post-3507-1213439231.jpg

post-3507-1213439238.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...