Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

a diky moc za slova chvaly 🙂

ja tam ale bohuzel jeste vidim a vim, ze tam jsou nedostatky a rezerva, hlavne pri vyrobe, takze musim opet predelat/vyrobit nejake pripravky, ktere vyrobu spresni, ale tak hlavne postup je vyzkousen a overen, ted ho uz jenom zdokonalit 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem prave ztratil hodinky, to se mi jeste nestalo, nevim jak je to mozny, ale najednou je nemam na ruce, bud uz na blesaku u Elektry, nebo nekde nez jsem prosel ud auta do obchodaku ve Sterboholich 😞

jsou to ty s vyrobnim cislem mmxxx/ii, tak kdyby je nahodou nekdo nekde zahlidl, dejte pls vedet, odmena jista 😞

kua, fakt mi to hlava nebere, byly pod svetrem a bundou, rukavice na ruce, namatkou jsem je od rana dotekem kontroloval a najednou jsou fuc 😞

auto prohledano, nikde nic

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no co, mozna se nekdy nekym nekde najdou, kazdopadne to beru jako znameni, mam za to, ze je nejpravdepodobnejsi, ze si utrhla nozicka, nepravdepodobne, ale nic jineho me nenapada
priznam se, ze jsem z toho mel uz vcera blbej pocit a zacal jsem predelavat postup vyroby tak, aby nozky nebyly zvlast, ale opet cele nohy z jednoho kusu, uz jsem to temer vcera dopracoval, pujde to
takze tak, ma to tak nejpsi byt 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, beeman napsal:

no co, mozna se nekdy nekym nekde najdou, kazdopadne to beru jako znameni, mam za to, ze je nejpravdepodobnejsi, ze si utrhla nozicka, nepravdepodobne, ale nic jineho me nenapada
priznam se, ze jsem z toho mel uz vcera blbej pocit a zacal jsem predelavat postup vyroby tak, aby nozky nebyly zvlast, ale opet cele nohy z jednoho kusu, uz jsem to temer vcera dopracoval, pujde to
takze tak, ma to tak nejpsi byt 🙂

Tak alespoň Meresjev netrpěl nadarmo, na vlastní kůži poznal, 
že sundávací nožičky jsou taky řešení, ale ne ideální ;o)

Jinak přijmi upřímnou soustrast za utrpěnou ztrátu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...