Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jsem spis na hubeny, ale tady ta tlusta dava smysl 😉
reverzne to planuju taky, az se to poradne naucim, lumi mam taky v planu vyzkouset, stejne jako pridat minutove indexy
to byl ted ale jenom takovy odskok od hlavniho, abych se z toho nezblaznil 🙂

dodelavam nozky, dnes by teoreticky mohly byt dve hotove, bylo to slozitejsi, nez jsem cekal, resp. ten navrh,  priprava, vsechna nastaveni a doladeni, pripravky a tak, samotna vyroba uz bude docela v pohode, je tam teda mraky rucni prace, ale tak to s kazdym jednim bozim kouskem na techto hodinkach

vcera se mi moc nedarilo, dokoncoval jsem kolicky, prtave, ze jsem porad nejake ztratil upadnuc na zem, abych to zavrsil tim, ze jsem je chtel opiskovat v kelimku, tak se mi rozlitli do pisku a pulku uz jsem nenasel 🙂

uz se mi tedy povedlo udelat na nozkach vybrani a vrtani pro pacicky uplne nejlip co mi dovoluje me vybaveni, vsechno sedi a licuje, stejne tak na lunete (RJ style), srouby taky krasne zapadaj do direk a vybrani a samozrejme do pouzdra, tez uz jenom par kousku vyrobit, at si muzu hrat s patinaci a leptanim

taky jsem udelal pripravek na "lepeni" znaku na cifernik, viz. predesli muj prispevek, je to nebe a dudy, proti tomu, jak jsem to trefoval rucne na cifr a  porad se mi to hejbalo a nikdy jsem nebyl schopnej trefit presnou polohu

no, treba se mi jeste tento rok jedny, dvoje, a pokud dostanu rychle z celnice zasilku ze Svicar, tak i troje povedou 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Irwinek napsal:

Možná by bylo dobrý udělat tlustší 3,6,9,12 a ostatní tenčí, možná i o maličko menší. Tedy pokud si moc nevymýšlím 😄

Zdar, to je věcí vkusu, často se to dělá a mnoha lidem se to líbí.
Ale já osobně k nim nepatřím, (když všichni tak všichni... ;))
Na druhou stranu  jednak nejsem cílová skupina, a navíc plně důvěřuji Vrchnímu Konstruktérovi, že "co dělá, dobře dělá"
Takže možná sám sebe překvapím, jak mne 3-6-9-12 nadchne ;o)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak určitě 😄 , to byl jen takový záblesk, já cílovka nejsem, jen se mi líbí, jak se to tvoří, a hlavně obdivuju šéfkonstruktératvořičesoustružníkavrtačedesignérahodinářeajánevímcoještě, že s tím má tu nekonečnou trpělivost a ještě si do toho nechá kecat takový budižkničemu, jako jsem třeba já 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsechno bude 😉

jenom jsem uz od vcerejska zaseklej u srovnavani celisti na velky frezce, nutne to potrebuju mit srovnany kvuli priprave polotovaru pro nozky, no a teva to desne dlouho, pac material to je tvrdy a automaticke postrikovani nemam, tak u toho musim stat a rucne mazat a chladit

u toho pojidam domaci popkorn, kolega zamecnik opeka spekacky a i nejaka ta slivka uz hrdlem probehla 🙂

 

9D893161-39EA-4772-B9BF-D068A32D68F8.jpeg

102EEDC7-0EA7-41C3-BAD6-F267E6C3186D.jpeg

2C0719F5-2862-4EDF-92D6-BC7414500FB7.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji, hodinky jsou takové "macaté" a silné nožky a BOLD font k tomu patří.

pochopielně ještě poznámku zbytečnou, patrně už to máš hotové, ale pro jistotu - 
ještě zaplnit vyfrézované číslice dobrou lumi, (s dvanáctkou v kontrastní barvě)
;o)

 

 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty si k narozeninám zasloužíš velkou kytku frézií...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a jasně, patinující kov je nesmysl lakovat, drážky dozrajou časem krásně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...