Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak dole je korunka v bezpečí asi nejvíc... 
Ale už mně to celkově přešlo, na trojce je to optimální, jen jsem se nechal unést tím drážkováním,
tím se nakonec nositel pokochá na devítkové straně


a takhle najtšot s rozsvícemou lumi kdyby byl...

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím říct, ze poslední verze je za mě hooodně velký posun. Palec nahoru a jen tak dál! I když hodinky typu RJ nejsou úplně můj šálek čaje, tak tyto vypadají skvěle a dokazal bych si představit je ponosit

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky, snazim se to posunout na maximum, ceho jsem schopen dosahnout jak rukama, tak vybavenim, ktere mam k dispozici, uz ale zacinam narazet na limity obojiho 🙂

resim ted ten cislenik, takovej jako prazdnej se mi libi, nic nerusi, ale presto opet vymejslim, jestil ho nejak nerozveselit

samozrejme prvni me napadlo dat tam viz nize, neni to moc narcisticke? 😉

nechce se mi tam davat neco jako "Automatic" a "WR 100m" nebo tak, nebudu ani nic aplikovat barvou tamponovym tiskem, na to nemam naradi i kdyz tedy uz jsem nad nejakym premyslel, ale zatim se mi za to nechce ty penize davat

 

dialx1234..png

IMG_3096..jpg

IMG_3097..jpg

IMG_3098..jpg

IMG_3099..jpg

IMG_3100..jpg

IMG_3101..jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky, urcite to tam zkusim dat, ale uvidi se, jestli to laser vubec zvladne, a kvalitne, vyrezat, je to hodne prtavy, ale clovek, ktery mi to dela je kouzelnik 🙂

dnes uz koncim s hodinkama, vlastne jsem si naordinoval pustni nedeli, ale nevydrzel jsem, cifr mam namalovany, jeste jsem prohodil nozky a lunetu a SINNy jsou na svete 😄

 

IMG_3108..jpg

IMG_3106..jpg

IMG_3105..jpg

IMG_3104..jpg

IMG_3103..jpg

IMG_3102..jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápis FIRSTBLOOD a By Beeman je super, ALE, ve slovech By Beeman ti vypadnou vnitřní segmenty, pokud ten výřez půjde skrz, konkrétně v "y" "Bee". Pokud by to bylo třeba jen do poloviny tloušťky plechu a vyplněné barvou, bylo by to OK.

Ten číselník je sendvičový, nebo jsou otvory pro indexy jen vyplněné lumi? Sendvičový by byl skvělý a lumi bys mohl vyplnit i spodní nápisy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste jeden kukuc a hajde ke strojum

jo jeste k cifru, je to samozrejme sendwitchova konstrukce, spodni plech stribro 925 0.2mm a verchni plech stribro 925 0.32mm, lumi nanesena na sposni vrstvu, jsem myslel, ze z tech "makro" fotek pres hodinarskou lupu je to zrejme 😉

a napis "by Beeman" byl jenom nastrel, pro rezani je upraven tak, aby nic nevypadlo, az takove nemehlo zas nejsem 😄

kazdipadne ale diky za jakoukoliv pripominku, radeji se tady dozvim, co jeste nevim, nez se nedozvedet to, co nevim a ucim se tak pak na vlastnich chybach 🙂

F67AB2DD-BD76-4606-8966-C03BF44ED6A8.jpeg

6F5D9395-1529-4E22-A229-FE223212D7A5.jpeg

1F39751C-C910-41FE-A986-FE8A3E835C77.jpeg

A26E34E7-F060-4E21-8EDA-91C398954AA2.jpeg

0DF93C2D-B60A-4286-82FF-BFB6FA170BF8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se teda omlouvám za naznačenou nedůvěru ve tvé schopnosti, ale asi nejsem nejpozornější pozorovatel. Na druhou stranu, tobě, který ví o těch hodinkách vše do nejmenších detailů, může přijít samozřejmé, že to vědí i všichni ostatní z těch reportážních fotek a příspěvků, ale nemusí to být tak úplně pravda. Prostě mi sem tam něco unikne, nebo nějaký příspěvek přeskočím, když se jich nastřádá více.

Každopádně tě teď budu sledovat ještě pozorněji a virtuálně ti koukat pod ruce, aby mi neuniklo ani zrníčko prachu. 😄

Hlavně ať se ti daří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mate recht, Prague made uz je prilis, ale stejne bych tam rad propasoval vyrobni cislo odpovidajici cislyu na dynku a taky zkusil nechat "podpis" sikmo, aby korespondoval s jeho verzi na dynku

uvidime jak to dopadne, stejne bude vyriznut zkusebni vzorek s medi a tam se ukaze

 

dialx1236.png

dynko.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, bliz k sobe by mohlo pomoct. Jak moc to bude sikmy, uz je asi celkem jedno. 

A hele jeste jedna vec. Jak mas ted tady XIIVI vedle sebe, tak mi prijde, ze V pada trochu niz, nez X a tak nejak me to tam opticky trochu "znervoznuje".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...