Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ajajajaj, to není dobrá zpráva. Ta poslední verze už se mi zdá moc velká. I na malém ciferníčku to bude působit velké.

Pokud by to nešlo vyřezat, šlo by to určitě natisknout, ale jak jsi psal někde výš, jsou to prachy navíc a pro pár kusů se tampónový tisk nevyplatí.

Nechej tedy udělat jeden vzorek a uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypada to, ze posledni verze cisleniku vyrobitelna je, prvni uspesny pokus je za nama, v pondeli budu cifr finalizovat a osadim ho

dnes jsem seznal, ze nastal cas vyrobit sponu, tak jdu na to, bude 20mm, takze zitra budu vyrabet (pokud se to dnes povede) reminek 24/20mm

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Datel napsal:

právě, když si tam představíš průchod toho řemene (masivního řemene), tak by jazýček měl být docela prohnutý směrem dolů. Znáš to, po bitvě je každý generálem a po předvedení prvního vzorku i designérem ;o)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravdu dite panove, opravim, je to prvni nastrel 😉

udelal jsem novy remen 24/20mm, jenom tak narychlo, jestli to rozmerove/sirkou bude ono, je to ono 🙂

delal jsem i patinu a povedla se uplne nahodou (umim zvopaknout) takova jako mramorova, jako kamen, uplne paradni, na forkach to tak nejspis nevyzni

 

 

CF96AF09-BA11-4645-BA28-54F28C638704.jpeg

D3C8199C-7D49-4AAA-ADB5-86CC72AB1F54.jpeg

7697E992-F636-46B1-814B-1AC8247E3D9A.jpeg

AAF4B08B-1D1E-488B-A7F2-3DCF20941562.jpeg

7F815A60-72AF-40C5-A9D9-89CF844487F9.jpeg

55722FE9-1FEB-44DB-9C31-D1DCFAAC5E12.jpeg

DF2EFB76-23B5-4F0D-8B26-E586D434FC88.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kila znicenych brusnych a lesticich papiru, sedrene ruce, bolave klouby, shrbena zada, znavene oci... a porad neni uplne hotovo 🙂
ale uz se to rysuje, opet vidim svetlo na konci tunelu, pokolikate uz, ted vsak uz zari jasnym plamenem 😄

upravil jsem i jazycek, je to vskutku ohodne lepsi

mam i novy cifr, vypada hodne dobre, dnes uz nemuzu, zitra bych ho mel zafinishovat a  finalne naporad osadit do pouzdra No IV, kterezto jiz pujde do sveta, jestli to vlastne asi stihnu, pac jeste musim udelat lumi na subcifr a rucky a to se chystam jeste laborovat s barvenim

ve vyrobe je i karticka velikosti mexickeho dolaru 😉 z echtovniho stribra, prvni pokusny kus z medi vypada famozne, uz se nemuzu dockat patku

a taky se jeste chysta tresnicka na prezku, az bude a bude co ukazat, rad se pochlubim

a vlastne jeste mala zmena ci vytuneni korunky, to taky bude, jestli to pude 😉

 

C4457AAA-37F9-4142-A657-A6C1DD655F22.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 1. 2021 v 13:26, Maxmillian napsal:

Tak ještě je tu pořád varianta, že to místo vyřezávání laserem prostě napíšeš vlastní krví 🙂

Keď Armin Storm môžu do hodiniek dávať ampulku s 250 ročným cognacom, prípadne Louis Moinet tam dá 150 ročnú whiskey, tak prečo namiesto nápisu FIRST BLOOD nedať ampulku s vlastnou krvou? 😄 Evidentne je to nejaký trend teraz 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Pán času napsal:

Keď Armin Storm môžu do hodiniek dávať ampulku s 250 ročným cognacom, prípadne Louis Moinet tam dá 150 ročnú whiskey, tak prečo namiesto nápisu FIRST BLOOD nedať ampulku s vlastnou krvou? 😄 Evidentne je to nejaký trend teraz 😄

 

sam mam malo 😄
kdyz te vidim, jsem nejak nestihal, vystezejkovace jsou uz bohuzel vsechny, ale uplne vsechny fuc, nejsou a nebudou, tak priste, uz neco opet, ale uplne jineho, rozmejslim, jak vymyslim a osekam naklady na akceptovatelnou mez, vykouknu s tim ven 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, tombas napsal:

K čemu ampulku? Stačí ciferník pocákat vlastní krví, aby bylo tomu nápisu učiněno zadost. A pak netřeba nic finišovat, každý kus bude nezaměnitelný originál.

Ale každopádně dobrá práce!

to neni spatny napad, uplne bude stacit, abych ji z toho, co vyrobim, neutiral, strika to ze me temer kazdy den 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, beeman napsal:

sam mam malo 😄
kdyz te vidim, jsem nejak nestihal, vystezejkovace jsou uz bohuzel vsechny, ale uplne vsechny fuc, nejsou a nebudou, tak priste, uz neco opet, ale uplne jineho, rozmejslim, jak vymyslim a osekam naklady na akceptovatelnou mez, vykouknu s tim ven 😉 

V pohode, aj tak ďakujem. Musím si teda nájsť inú vec, s ktorou si spravím radosť a aj tak ju nebudem vedieť použiť 😄 Proste sa mi to udelátko páčilo (a ešte viac jeho názov 🙂 ), tak si počkám na prípadné budúce udelátko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...