Přejít na obsah

Zenith DEFY Classic Midnight


drack2

Doporučené příspěvky

Moc pekna uplne nova kolekce pro damy... ocel, sirka 36mm, vymene remeny/tah, kameni. 

Ten barevny prechod na ciferniku a hvezdicky jsou fakt moc pekne. Luneta s kamenim ci bez. 

 

post-67742-0-45048400-1579300379_thumb.jpeg

 

Tyto mi prijdou uplne nej:

https://www.zenith-watches.com/en_en/defy-classic-midnight-1.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, ještě že nejsem baba...  :rolleyes:

 

I po roce si musím zopakovat že novodobé Defy jsou neskutečně fotogenické - škoda že u pánských (na 18,5cm ruce) mi ten ?prémiový pocit? poněkud kazil epilační tah s ne úplně ideálně přiléhajícími koncovkami + možná až ?příliš primitivní? tvar vršku. Jak to popsat... retro placatý plechový výstřižek z měkkého titanu a z něj trčící ?kanálová skruž?, zadeklovaná placatým sklem - což po týdnu na ruce (a s neodmítnutelnou nabídkou na GO v mailu) začne trochu nudit, zatímco zde by to právě mohlo být elegantně rozbité menším průměrem, kamínkama a magickým ?batman?  :ph34r:  ciferníkem s hvězdičkama. Strojek Elite 670 se skoro 60-hodinovou reálnou výdrží je každopádně perfektní, fajn že se (podle pozice datového okénka dokonce naprosto ideálně - HonzaS by měl radost) vešel i sem  :speak_cool:

 

Apropos dracku, ještě furt ty titanovky máš, nebo šly ?stylem sloníka? dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak pises. Defy jsou velmi fotogenicke a ta damska varianta me jen utvrzuje, ze by panum mozna vice slusel o 1mm mensi rozmer. E670 zde navic uz nebude vypadat jak detska hracka, v panskych se preci jen malinko ztraci.

Cifernik je naprosta pecka. Jedine co nechapu je posledni meziclanek tahu - proc sakra ma jinou sirku? Prijde mi to hodne rusive.

 

Jinak titanovky jsou stale u me. Tah me nedepiluje, byt chybi mikroregulace. Nosim je docela dost a stale si nejsem jist, zda jsou ci nejsou ty prave. Ale pokazde necim prekvapi a stejne nemam 50 prispevku, abych je mohl poslal dal. :D

Je to tezke.. neco lehkeho na tahu ma malou rucku... suby nechci, ro tez ne (navic mimo limit)... mam ted jakesi GP obdobi, pokukuji po Laureatech... ale ty mi beztak prijdou vice formalni. Uvidime. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně mají hnusný datum.. V Létě jsem po nich pokukoval ale nakonec jiskra nepřeskočila.

 

Wow, ještě že nejsem baba...  :rolleyes:

 

I po roce si musím zopakovat že novodobé Defy jsou neskutečně fotogenické - škoda že u pánských (na 18,5cm ruce) mi ten ?prémiový pocit? poněkud kazil epilační tah s ne úplně ideálně přiléhajícími koncovkami + možná až ?příliš primitivní? tvar vršku. Jak to popsat... retro placatý plechový výstřižek z měkkého titanu a z něj trčící ?kanálová skruž?, zadeklovaná placatým sklem - což po týdnu na ruce (a s neodmítnutelnou nabídkou na GO v mailu) začne trochu nudit, zatímco zde by to právě mohlo být elegantně rozbité menším průměrem, kamínkama a magickým ?batman?  :ph34r:  ciferníkem s hvězdičkama. Strojek Elite 670 se skoro 60-hodinovou reálnou výdrží je každopádně perfektní, fajn že se (podle pozice datového okénka dokonce naprosto ideálně - HonzaS by měl radost) vešel i sem  :speak_cool:

 

Apropos dracku, ještě furt ty titanovky máš, nebo šly ?stylem sloníka? dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...