Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • mlsoun1

    1689

  • Akam

    1404

  • Vit

    1130

  • Kid_A

    852

před 8 minutami, edas napsal:

Je to ale pohodlný a k džínám se to dá 😉 

Tomu věřím.Jsem knedlík a tyto hodinky jsou u mne nej jen na tahu.Keramika mi více seděla na řemeni.Ale líbí se mi u druhých-viz @kaktusářa další,třeba na těchto hodinkách různé hadry, kožky a gumky.Ale ta Tvoje kombinace hadříku se mi nelíbí.Připadá mi to jak reklamní.Jsem knedlík, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, mlsoun1 napsal:

Tomu věřím.Jsem knedlík a tyto hodinky jsou u mne nej jen na tahu.Keramika mi více seděla na řemeni.Ale líbí se mi u druhých-viz @kaktusářa další,třeba na těchto hodinkách různé hadry, kožky a gumky.Ale ta Tvoje kombinace hadříku se mi nelíbí.Připadá mi to jak reklamní.Jsem knedlík, že?

nejhorší je, že mě se moje vlastní řemínky líbí někdy na vlastních fotkách a v reálu ne... dycky nakonec skončím u tahu jako nejhezčího doplňku... ale pak mě bolí ručka a kolotoč se roztáčí znova a tím pádem zábava a dobrodružství a vo tom to je :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, kaktusář napsal:

nejhorší je, že mě se moje vlastní řemínky líbí někdy na vlastních fotkách a v reálu ne... dycky nakonec skončím u tahu jako nejhezčího doplňku... ale pak mě bolí ručka a kolotoč se roztáčí znova a tím pádem zábava a dobrodružství a vo tom to je :) 

Nejseš žádnej knedlík. Jak jsem psal, je to úchylárna, ale v reálu to není tak hrozný, jak na fotkách, Pravda je, že nejraději je mám na tahu. Zkoušel jsem i gumu, ale ta je opticky hodně zmenší a samotnýmu se mi to nelíbí. Ještě se dají na modrém NATO. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 hours ago, kaktusář said:

je to jak nějaké zjevení podstaty ideje hodin, vynoření bohyně z vln nevědomí 🤪

Vytesat do mramoru, zaramovat a GS to moze vystavit vo svojom muzeu v Ginze 😀.

Podpisujem sa pod to aj ja 😉, pekne si to napisal 👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...