Přejít na obsah

Zeppelin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Docela se mi líbí i toto:

http://ruhla.netpure.de/baseportal/ruhla/u...katalognr==Z016

Je to v kvarcu (Ronda), slušný průměr 42 mm, k dispozici i v černé a smetanové barvě ciferníku. Myslím, že za 139? slušný kup na vyzkoušení variace na B-Uhr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Nazdar lidi,

sem tady uplne novej a zatim se este rozkoukavam :crying_anim02: , ale uz sem si stacil najit na netu aspon podle me pekny Zeppeliny.

Myslim, ze pro studenta 2. rocniku gymplu by byly do tanecnich tak akorat. Chci se zeptat, zda li je tady nejakej priznivec a majitel techto hodinek, ktery by mi o nich byl schopen rict vice. :worried_anim:

Také jsem nad nimi uvažoval,ale po přečtení tohoto fóra je už asi nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem zda Zeppelin, nebo Junkers. U Zeppelinů mi ale vadilo často vypouklé sklo, jak tu už někdo zmiňoval, ale hlavně číslice. V jednoduchosti je krása, proto jsem jako pilotky na střídání zvolil nakonec Junkersy 6256-2 Wellblech JU52, klasika Eta 2824-2 se safírem a průhledem. Když Junkers, tak jsem chtěl design "vlnitej plech" Wellblech JU52. Na denní nošení to pro mě není, ale už půl roku mě baví a asi nikdy nepřestanou. Nečekaná přesnost - odchylka 5 vteřin týdně. Promo pseudo-retra mně vůbec nevadí. Jestli netrváš na Chronografech, vřele doporučuju. Mám je moc rád pro čistou jednoduchost...

 

Ještě dva dotazy pro znalce:

Je spodní průhledové sklíčko taktéž safír?

Co si myslíte o limitkách těchto hodinek? Dole mám čtyřmístné číslo, ale dá se tomu v téhle kategorii vůbec věřit?

 

post-5919-1237890856.jpg

post-5919-1237890864.jpg

post-5919-1237890886.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem zda Zeppelin, nebo Junkers. U Zeppelinů mi ale vadilo často vypouklé sklo, jak tu už někdo zmiňoval, ale hlavně číslice. V jednoduchosti je krása, proto jsem jako pilotky na střídání zvolil nakonec Junkersy 6256-2 Wellblech JU52, klasika Eta 2824-2 se safírem a průhledem. Když Junkers, tak jsem chtěl design "vlnitej plech" Wellblech JU52. Na denní nošení to pro mě není, ale už půl roku mě baví a asi nikdy nepřestanou. Nečekaná přesnost - odchylka 5 vteřin týdně. Promo pseudo-retra mně vůbec nevadí. Jestli netrváš na Chronografech, vřele doporučuju. Mám je moc rád pro čistou jednoduchost...

 

Ještě dva dotazy pro znalce:

Je spodní průhledové sklíčko taktéž safír?

Co si myslíte o limitkách těchto hodinek? Dole mám čtyřmístné číslo, ale dá se tomu v téhle kategorii vůbec věřit?

Díky za odpověď, ale co se týká těch Zeppelinu tak se pánové podívejte sem http://www.aviation-time.com/en/web/index.php?id=322&s= žádné plastové,anebo minerální vypouklé sklíčko, jak se nabízí na našem trhu,ale safír,je zde i zadní průhled,jen strojek Poljot souhlasí, a je to hlavně za stejné peníze :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem zda Zeppelin, nebo Junkers. U Zeppelinů mi ale vadilo často vypouklé sklo, jak tu už někdo zmiňoval, ale hlavně číslice. V jednoduchosti je krása, proto jsem jako pilotky na střídání zvolil nakonec Junkersy 6256-2 Wellblech JU52, klasika Eta 2824-2 se safírem a průhledem. Když Junkers, tak jsem chtěl design "vlnitej plech" Wellblech JU52. Na denní nošení to pro mě není, ale už půl roku mě baví a asi nikdy nepřestanou. Nečekaná přesnost - odchylka 5 vteřin týdně. Promo pseudo-retra mně vůbec nevadí. Jestli netrváš na Chronografech, vřele doporučuju. Mám je moc rád pro čistou jednoduchost...

 

Ještě dva dotazy pro znalce:

Je spodní průhledové sklíčko taktéž safír?

Co si myslíte o limitkách těchto hodinek? Dole mám čtyřmístné číslo, ale dá se tomu v téhle kategorii vůbec věřit?

A co ten strojek Poljot?Neví někdo,jaký je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to za tebe nikdo nerozhodne, co clovek, to nazor... :)

ja mam APCh, Nav B-Chrono II jsem mel v ruce... zalezi na tvoji preferenci - velikosti, tvaru pouzdra, detailu ciferniku, day, pruhled na dynku... :)

me na APCh zarazila jedina vec - napis "ARCHIMEDE" v seru (nekdy) vypada jako "treti ručicka a nepatrne to ztizi odecet, jinak to jsou naprosto paradni hodinky... Nav B-Chrono mi pripadaji trochu velke pro bezne noseni - a tim i zranitelnejsi... ale je to jen pocit, nikdy jsem je nenosil... :)

U APCh mi trošku vadí ta rozteč ručiček 20mm, zdá se mi to málo,mám Junghans průměr 40mm a rozteč 22mm, to se mi zdá tak akorát,vím, že se to dá pořešit jiným řemenem,ale už to tak dobře nevypadá a pak tam chybí na ciferníku č6 a 12, škoda.Ale jinak s tebou souhlasím, v této cenové relaci jsou to hodinky,které mě berou za srdíčko :speak_cool: Steinhart mi jak jsi zmínil traké nepřipadají na běžné nošení,jsou dost velké,těch 44mm je ještě OK :smile_anim: mám zápěstí 20cm,ale 16mm vysoké tak to je už moooooooc :jawdrop: ,ale musím uznat,že cifr je podle mojich představ, také postrádám zadní průhled na strojek.

Upraveno uživatelem jiriskopal68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to za tebe nikdo nerozhodne, co clovek, to nazor... :)

ja mam APCh, Nav B-Chrono II jsem mel v ruce... zalezi na tvoji preferenci - velikosti, tvaru pouzdra, detailu ciferniku, day, pruhled na dynku... :)

me na APCh zarazila jedina vec - napis "ARCHIMEDE" v seru (nekdy) vypada jako "treti rucicka a nepatrne to ztizi odecet, jinak to jsou naprosto paradni hodinky... Nav B-Chrono mi pripadaji trochu velke pro bezne noseni - a tim i zranitelnejsi... ale je to jen pocit, nikdy jsem je nenosil... :)

doufám, že ty APCH také tak dobře svítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to za tebe nikdo nerozhodne, co clovek, to nazor... :)

ja mam APCh, Nav B-Chrono II jsem mel v ruce... zalezi na tvoji preferenci - velikosti, tvaru pouzdra, detailu ciferniku, day, pruhled na dynku... :)

me na APCh zarazila jedina vec - napis "ARCHIMEDE" v seru (nekdy) vypada jako "treti rucicka a nepatrne to ztizi odecet, jinak to jsou naprosto paradni hodinky... Nav B-Chrono mi pripadaji trochu velke pro bezne noseni - a tim i zranitelnejsi... ale je to jen pocit, nikdy jsem je nenosil... :)

Chci se ještě zeptat,co znamená u prodeje to Vaše SZ :argue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...