Jump to content

kejklik

Member_50
 • Content Count

  1,787
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About kejklik

 • Rank
  sám sobě šéfem
 • Birthday 12/03/1995

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Reichenberger Gau

Recent Profile Visitors

10,879 profile views
 1. Dnes dorazilo číslo 13/25. Vypadají v reálu ještě líp, než na obrázku.
 2. Jak hluboko máš spodní vodu? Známý si taky před lety pořídil zemní kolektor a dnes má na zahradě jen mechy a lišejníky. Postupně si vymrazil podloží, během léta v suché zemi teplo "nenateklo". Dostal se tak daleko, že v červnu měl na kolektoru -9°C.
 3. V Liberci už papriky ve skleníku končí... Včera jsem otrhal zbytky. Největší úroda je ze dvou kytek papriček, zvaných Parghelia po naší oblíbené vesnici v Kalábrii. Na tamnějším trhu mi dal 4 kousky trhovec, u kterého kupujeme zeleninu. Prý když si dám dva kousky večer, bude mladá paní zpívat Štrause pozpátku. Tak jsem pokusně letos dvě kytky vysadil. Výsledek na fotkách:
 4. https://www.reproobchod.cz/ Reproduktory z tohoto obchodu jsem "přezbrojil" sloupové Magnaty. Hrály hnusně, tak jsem si podle charakteristik vybral repra, co pasovala do stávajících děr a nové výhybky s větší strmostí. Teď pseudoMagnaty hrajou jako noha.
 5. Tak PAN nožíř Buddy Weston oslavil 75. narozeniny. Kdo máte jeho nože, tak si je považujte a střežte jako oko v hlavě. Už nikdy žádné další nebudou. Zdraví už nedovoluje práci v dílně....
 6. Pořád bezkonkurenční je konzervační Konkor. Pořád se vyrábí a prodává to, čím jsme šůrovali samopaly za mlada a osobní zbraně dnes.
 7. Zabal vercajk na vláčku, vyraž na pár dní ke slušné vodě a vyčisti hlavu. Ryby pomáhají velice dobře.
  1. little_w

   little_w

   No, vtipna je uz ta cestina, kterou autor pouzil. "Muz vytahl zbran ze svych kalhot..." Fajn... je dobre, ze ne z cizich. Stacilo by "z kalhot". A Ricousi, styd se! :-)

  2. ramon

   ramon

   Chudák vytáhl ho z kalhot, ještě k tomu z vlastních, a hned ho odbouchli.

 8. Mám několik let Stihl MS 271, za celou dobu 1x v servisu na celkové vyčištění a seřízení a jinak jen nechávám brousit řetězy.
 9. Maso v koprovce trochu voschlý, fotíš pomalu.
 10. Češtyn je hrozný svinstvo, jeden čárek a je to fšechno jinak.
 11. Pánové, oprašuji dotaz z minula: Jak plnit pera, která nemají odnímací konvertor (třeba moji Visconti Wall Street nebo Stipula Etruria), když je v lahvičce nízká hladina inkoustu. Používám Diamine, lahvičky jsou široké a když je hladina v půlce, pero již nenaplním. Na naklánění jsou potřeba 3 ruce a stejně neřeší dočerpání inkoustu do dna.
 12. Požehnané Vánoce, zdraví a štěstí do roku 2017. Zbytek si koupíme...
 13. Určitě dostaneš víc, hodně dlouho zpátky do historie se pořád 1 Oz zlata rovná cca 500 bochníků chleba.
  1. Show previous comments  5 more
  2. Ondoni

   Ondoni

   u luxusního zboží je problém v tom, že když jednou nastavíte cenu (která je odrazem poptávky), je těžké ji snížit - snižujete tím cenu dané značky. Svět je holt relativně v klidu a drobní investoři teď raději vrážejí prachy do jiných komodit a nemyslí do budoucna...ale on ten hospodářský cyklus je neúprosný, ono to zase přijde...

  3. straspol

   straspol

   ....si říkají před krizí vždychy všichni, a proto ty krize neúprosně přicházejí a přicházejí ...

  4. Daemonultimate

   Daemonultimate

   Ať všechen ten umělej luxus zkrachuje a bude klid.

×
×
 • Create New...