Přejít na obsah

TAG HEUER MONACO, CAL. 12


Doporučené příspěvky

Chtělo to trochu trpělivosti, ale i přes Covid balík s hodinkami nakonec dorazil. Příběh dá se říci stejný:-) jako u zakladatele vlákna. Ty hodinky jsem měl v merku už několik let. Teď, možna lehce pošťouchnut fotkami tady i ve vlákně TH Cal. 11, pořízeny tyto s Calibre 12, což by měl být vlastně Calibre 7 (neboli ETA2892 popř. Selita SW300) s chrono nástavbou Dubois-Depraz.

 

Snad se Harwey nebude zlobit, když mu tady do vlákna občas prsknu nějakou tu fotku🙂DSC_0497zm.thumb.jpg.6db6511ebfebe43f018f40edaec1297f.jpgDSC_0495zm.thumb.jpg.f29630e9d330ee2ceab5fa9f2e9717bc.jpgDSC_0499zm.thumb.jpg.05aea8dd2a125c0f0023347a28b350a9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

I pohled ze zadní strany nevypadá špatně.

Všiml jsem si malého rozdílu u uložení rotoru, kde je buď vroubkované (jako je fotka na první straně vlákna) nebo hladké, jako u mých. Když jsem se díval na watchbase.com, tak by ty  s vroubkováním mohly být ještě ETA (starší ročníky) a ty hladké asi Selita (novější ročníky). 

Jak to máš Harwey?

 

 

DSC_0573zv3.thumb.jpg.033a1f32d026f5de515b8c0f2b14df9d.jpg141344808_DSC_0572(2)zv.thumb.jpg.144be7bf6023577d7199ac30d13f352b.jpg

 

 

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Krásné fotky, to je určitě Devín a okolí.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Super, tohle jim bude slušet. Kolik stál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Před hodinou, Harwey napsal:

Celkom ok, zap/vyp je rychle, aj ked ho mam na volno, hodinky sa nepretacaju. Mam v plane este odobrat jeden dielik, naradie mam, este som sa k tomu nedostal. Musim povedat, ze tento remake je krajsi a lepsi ako ten klasicky 7 dielny.

Super, díky, taky o něm uvažuju 🙂 Ten sedmidilnej je hezci sam o sobe, ale k tem hodinkam se vic hodi tento remake. Aspon tak to subjektive vnimam ja...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...