Přejít na obsah

Weekly Auto Orient King Diver


Tos

Doporučené příspěvky

Chaos na cifru, strašidelnej nazev modelu, Orient a pod tim King Diver hezky by jim slušelo, zbytek je stejně fuk. Úplně zbytečný trojitý pětiminutový indexy, viz Longines. Nedals odkaz, tak to budeš vědět. Jsou to kompresory nebo ne? Navíc někdy bývá problém s presným nastavením vnitřní lunety. Jak to chceš dotáhnout, pohne se potvora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou krásný na první pohled bych ani neřekl že to jsou orienty ba dokonce potápky. Líbí se mi cifr a ty ručičky jsou super. Je neuvěřitelný že z hodinek ze 60tých let se podařil takový upgrade a ty dvě korunky tomu podle mě dodávají šmrnc škoda jen že nejsou šroubovací. Fakt pěknej a podařenej kousek a ta zelená za mě je top ze všech 4 variant 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Shaggy máš recht lunetovská korunka jde vážně dost lehce podobně jako třeba na alpinistech, a Radku124 je to tak korunky jsou z nějakého mě neznámého důvodu v různých výškách, napadá mě že ta lunetovská vrchní je výš od ruky z důvodu co uvedl Shaggy😁

_20210806_180338.JPG

_20210806_180145.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ranní volantofka. Pro mě celkem příjemné překvapení, potřeboval jsem již po čase udělat nějakou výměnu v kolekci, tak aktuálně 6 kusů, 6 značek, 6 barevných kombinací. S jakýkoliv barevným NATO budou vypadat hezky.

 

IMG_20220506_073013.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...