Přejít na obsah

B-Uhren


Onisan

Doporučené příspěvky

Samozřejmě, že i soukmenovci od IWC si velmi dobře uvědomují jak jsou B-Uhren v kurzu a jak je zájem i o všechny odvozené klony... a tak na svět přišel Otec a syn...bohužel, jak je to u správného otce a syna i zde je pouto natolik pevné, že je jentak něco nerozdělí a tak , pokud zatoužíte po novodobých B-Uhr v této barevné kombinaci tak si musíte koupi celý set :(

post-142-1223590125.jpg

post-142-1223590200.jpg

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud zatoužíte po novodobých B-Uhr v této barevné kombinaci tak si musíte koupi celý set :(

Onione, Cibuláku, zakazuju ti publikovat takový věci o B-Uhrech. Je to jako mor, ještě že to člověka nedožene k žebrotě... :taz:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pěkně kupujte... ať je na srazu na co koukat... proč si mám všechno koupit jenom já a pak přemýtat které že B-Uhren jsou nej... ? :)

Out of topic: ty toho taky asi moc nenaspíš, když ryplej posíláš chvíli po půlnoci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na začátku tohoto vlákna jsou obrázky dvou typů číselníků, tak jak se dělaly a jak je v současnosti dělá Laco. Který z těch dvou typůse vám více líbí?

č.1) v levo, s hodinovými číslicemi po obvodě a nebo č.2) v pravo s minitovou stupnicí po obvodě a s malou hodinovou kružnicí uvnitř?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla by asi chyba aby se tady neobjevily obrázky původních B-Uhr od IWC... pokud si prolédnete i následující slideshow http://img120.imageshack.us/slideshow/play...1285248k8i.smil tak si připravte Nitrazepam pod jazyk aby se vám nekousla herzna :) Přeci jen původní IWC se na konci předvede s jejich současným pokračovetelm u IWC s modelem Big Pilot...

Tak tohle už mi nedělej!! Máĺem jsem si poslintal klávesnici.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na začátku tohoto vlákna jsou obrázky dvou typů číselníků, tak jak se dělaly a jak je v současnosti dělá Laco. Který z těch dvou typůse vám více líbí?

č.1) v levo, s hodinovými číslicemi po obvodě a nebo č.2) v pravo s minutovou stupnicí po obvodě a s malou hodinovou kružnicí uvnitř?

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na začátku tohoto vlákna jsou obrázky dvou typů číselníků, tak jak se dělaly a jak je v současnosti dělá Laco. Který z těch dvou typůse vám více líbí?

č.1) v levo, s hodinovými číslicemi po obvodě a nebo č.2) v pravo s minutovou stupnicí po obvodě a s malou hodinovou kružnicí uvnitř?

Víc se mi líbí č.1, čistý a přehledný ciferník.

Ale pro práci navigátora byl určitě vhodnější č.2 - musel sledovat minuty a vteřiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty tam u B-Uhren nebyly... třeba na těch původních IWC je na pouzdře Fl 23883 ... což v úvodu zmiňuje již maxs a objevilo se to i na limitce o které se píše ve Vojenské hodinky a které vyrobilo Laco ve spolupráci s podobnou sebrankou jako je tady :)

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, necvičené oko nepozná nic, to je pravda, ale necvičené oko stěží rozliší Aristo Flieger Beobachtungsuhr, od Laco nebo od IWC (to originální) ... dokonce naše otázka který design je lepší u "nefandovského" oka vyvolává odpověď "dyť jsou stejný... teda skoro" .. No a my to tady snad poznáme :)

 

Jinak v naprosté většině platí, že firmy vyrábějící B-Uhren označují svoje hodinky logem a neoznačený, nesignovaný, číselník si nechávají na hodinky za kter si řeknou větší částku :)

 

Klasicky Stowa. jedna z původní pětky. Flieger Original bez značení 990 euro, Flieger Automatik ohne logo 590 euro a Flieger Automatik 530 euro

post-142-1223705507.jpg

post-142-1223705545.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se dostal ke Stowa www.stowa.de tak nemohu nezmínit jejich variaci Model Flieger Ikarus. při vědomí toho jak Stowa kvalitně a precisně dělá pouzdra, i pitomou 2824 prostě pomazlí a najednou to nevypadá jako surová 2824 z nějakých jiných (třeba "českých" hodinek :) ) ale je radost na to pohledět (i když já ten pohled zase tak nevyhledávám a mám radši když je dýnko plné) tak nepochybuji, že Ikarus bude paráda. Sám jedny Stowa mám, je to limitka s , jakoby, cedulkou přinýtovanou na bok pouzdra. Na ni je napsáno 1944 Uhr :) Kdyby Stowa byla větší (dělá pro mně žalostných 40 mm) tak je na mé ruce asi častěji... :) Ale ze všech Fliegerů co mám je asi nejlépe zpracovaná a je to na ní hodně vidět... To tedy obecně ke Stowa a teď teda ten IKARUS za 550 euro :

 

post-142-1223706988.jpg

post-142-1223707019.jpg

post-142-1223707064.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...