Přejít na obsah

Jakou barvu řemínku na PO


Petr29

Doporučené příspěvky

Zdravím. Mám modré PO na tahu, rád bych k nim pořídil rubber. řeším barvu. Modrý je tak tmavý, že ve stínu vypadá jako černý a černý zase není modrý, ale je pro mne nyní dosažitelný. Jaká by byla vaše volba? Díky za názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite modrých je tu viac ale aj tak sú perfektné. Kupil som verziu na tahu a dokúpil originál gumu s origo preklápačkou a odvtedy ich nosím len na gume. Veľmi dobrá kombinácia. Keď bude záujem vytiahnem ich a pofotím 🙂

Inak áno je to v podstate už model ktorý sa nevyrába. Parametre: 42 mm, cal. 8500, luneta Liquidmetal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Tag Heuer LV napsal:

Určite modrých je tu viac ale aj tak sú perfektné. Kupil som verziu na tahu a dokúpil originál gumu s origo preklápačkou a odvtedy ich nosím len na gume. Veľmi dobrá kombinácia. Keď bude záujem vytiahnem ich a pofotím 🙂

Inak áno je to v podstate už model ktorý sa nevyrába. Parametre: 42 mm, cal. 8500, luneta Liquidmetal

já je měl původně měl na tahu a prodal je....a už je nosím pouze na kaučuku s překlápěčkou...je to lehčí a pohodlnější...navíc nehrozilo na gumě poškrábání.... .:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tag Heuer LV Teď jsem úplně popletenej - jsem měl za to, že jsi zakladatel vlákna.

@Petr29 Ty máš teda nový modrý PO, nad kterejma slintám :)

Díky oběma za fotky, klidně víc s dostatkem světla a ve větším detailu. Obávám se, že časem těm modrejm POčkům taky neodolám.

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...