Přejít na obsah

Zenith Defy Extreme


Monolith

Doporučené příspěvky

Sel jsem se puvodne podivat na Zenith Chronomaster Sport a ke konci zkouseni se zeptal, kdy dorazi Defy Extreme a nahodou je dostali den predtim, jeste je ani nestihli vybalit. Takze prvni dojmy a pocity z cerne varianty zde.  

Velikost tak na hrane, ale jeste by to slo. Celkove zpracovani pouzdra vynikajici, vsechny ty brusy a hrany a zajimava povrchova uprava. Pruhled na strojek z obou stran fantasticky, vsechny ty detaily a neskutecna hloubka ciferniku. Ciste subjektivne se mi nejvice libily na gume. Ale ten titanovy tah ma take neco do sebe. V baleni je jeste velcro pasek. Pasky se daji vymenit behem nekolika malo vterin a nejsou potreba zadne dalsi nastroje, coz mi hned na miste predvedli. 

Za me neskutecna parada a dalsi polozka na seznam vysnenych hodinek.


Jaky na ne mate nazor vy? 

 

122B3CE2-D366-48A8-971A-09EC87181E9D.jpeg

9F770AAF-0AB9-4845-AC10-914438DA5911.jpeg

ED7A943A-C0E5-4537-9912-FF0971F98720.jpeg

3DD17057-10DE-40D1-9B30-DBA8F0DF3B87.jpeg

2E4B9D6A-EF28-4BA7-BE19-473024D5F005.jpeg

B99BC308-ACF5-4ADC-8774-36B78198CCB4.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, African napsal:

Aj ty krajto, tak to je opravdu docela dost na otloukánky do nepohody, auuu...

Já nevím, ale když vezmu strojek, zpracování, materiál a vybavení k těm hodinkám, tak mi ta cenovka v porovnání s některejma inflačníma kouskama (RLX) přijde OK. Nic na lítačku teda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

No a ake boli dojmy z chronomaster sport? Ja som ich nakoniec nechal v butiku…. Druhe skusanie som si zobral sebou daytony a nechal ich nielen v butiku ale aj na veky vekov na zozname “toto preskocim” pokial nebudu za 5k na chronomagu :)
Defy je pecka, nejaka kopirka AP mi neprekaza, nakoniec to AP je pre par ludi co na to maju nervy, zenith dojdes a kupis, co ni nejak viac vyhovuje ako tie rudlovacky okolo AP. Nakoniec neviem kde je medzi tymi dvoma pre mna vnimatelny rozdiel co by mal zodpovedat nominalu a cakaniu…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 10/28/2021 at 12:32 AM, tomtur said:

No a ake boli dojmy z chronomaster sport? Ja som ich nakoniec nechal v butiku…. Druhe skusanie som si zobral sebou daytony a nechal ich nielen v butiku ale aj na veky vekov na zozname “toto preskocim” pokial nebudu za 5k na chronomagu :)
Defy je pecka, nejaka kopirka AP mi neprekaza, nakoniec to AP je pre par ludi co na to maju nervy, zenith dojdes a kupis, co ni nejak viac vyhovuje ako tie rudlovacky okolo AP. Nakoniec neviem kde je medzi tymi dvoma pre mna vnimatelny rozdiel co by mal zodpovedat nominalu a cakaniu…

Ve finale mam naprosto stejny nazor. Na ty Chronomaster Sport jsem byl z fotek nateseny, ale realita byla jinde. Mensi nez jsem cekal a proste jiskra nepreskocila.
 

To Defy Extreme byly pravy opak. A take je neberu jako kopirku AP. Ano, nektere designove prvky jsou podobne, ale to ma vice hodinek. Ve sbirce bych s radosti uvital Zenith i AP. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

100 ľudí, 100 chutí 🙂 Za mňa je práve super, že tam dátumovka nie je. Máloktorý výrobca vie dátumovku zakomponovať do hodiniek tak, aby nebola dizajnovo rušivá. Mne sa na fotkách celkovo páčia (žiaľ na živo som ich ešte nemal možnosť vidieť 😞 ), dokonca aj ciferník je super. Tiež som frflal na čitateľnosť skeletonov, no keď som dal vedľa seba DEFY v klasickej verzií a v skeletone, tak 2. možnosť vyhrala na plnej čiare. Teším sa tu na prvé užívateľské recenzie 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Willie McBride napsal:

100 ľudí, 100 chutí 🙂 Za mňa je práve super, že tam dátumovka nie je.

Souhlasím. Navíc zakomponovat datumový věnec do skeletonů tak, aby opticky nerušil, je velmi limitující a i když se mi skeletony líbí, tak bych upřednostnil práě variantu bez datumu - to samozřejmě neplatí pro Big Date 😉, ale čistě pro klasický datumový věnec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, ze datumovka by tam byla navic. Strasne prima je ten vymeny system na remeny/tahy. To me opravdu desne stve na mych Defy classic, ze tam je obycejna stezejka a jeste tak “humpolacky”. Clovek by si i rad koupil origo gumu, ale predstava, jak se s tim morduji cloveka odradi. 

Tyhle extreme mam na shortlistu onech “machr watchu” pro volny cas a urcite guma. Musim vyzkouset tez. 

Btw. jake bylo srovnani s 21kami? Na prvni pohled jsou si dost podobne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...