Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Narazil jsem na zajímavé francouzské hodinky, LeForban, vypadají, že je to znovuzrozená značka, mají zatím dva modely, Miyotu uvnitř, a vypadají pěkně zpracované, vyrábějí ve Francii. Možná má Yema konkurenci? 

Review: https://www.gearpatrol.com/watches/a724352/le-forban-securite-mer-malouine-affordable-dive-watch/

BRESTOISE-FACE-SANS-FOND.jpg

MALOUINE-FACE-SANS-FOND-NOUVELLE-COURONNE_BLEU.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi líbí právě ty černé, a velikost vypadá ok 39mm, 45mm L-L, nebo naopak moc malá ? Nevypadají jako tuctovka, a drží si tak nějak svůj styl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty jsem nějak zapomněl, ale za ty prachy, a podobný styl. Rezerva navíc, se hodí vždy! Ty žluté, jsem neměl objevit! 🤔☀️

Jen mi uniká, proč má jeden model Skindiver na ciferníku Douglas, druhý Wolbrook?

Skindiver_Professional_Tool-Watch_Yellow_Dial_White_Lum_Yellow_Tropic_Strap_3.4_21-SP-007-RB1-YEL-LE1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Mám ty modré Malouine. Jsou super, za ty prachy co se týká vzhledu dostanes mnohem víc, než platíš, řekl bych. Samozřejmě, když půjdeš do detailu, tak třeba část lunety nelícuje úplně na indexy atd. Na druhou stranu silikonový pásek je hrozně příjemny a to silikon moc nemusím. Největší slabina je asi strojek. Běhá tak nějak na Seiko úrovni +20-30 sec. za den, pekelně rachtá. Ale mně to nevadí, hodinky mám jako jedny ze dvou v práci, kam jezdím na kole, a nosím je každý týden aspon 2 dny.

Ty Brestoise tehdy ještě nedělali. Ale kdyby chtěl někdo Glashütte Original Seaq a neměl na ně, tak docela dobrá varianta za asi patnáctinu ceny :D

obrazek.png.4b3e75dc9a0f9cec27c0efc5c39fa147.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...