Jump to content

Melly

Member_50
 • Content Count

  1,694
 • Joined

 • Last visited

About Melly

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

2,857 profile views
 1. Díky. Samozřejmě u microbrandů to vždycky bude debata, jestli by jsi za stejné peníze nemohl mít Seiko s lepším inhouse strojkem a možná někdy i zpracováním, a samozřejmě casto asi i měl. Ale o tom microbrand není, je to o nadšení lidí, kteří to dělají, ale i třeba o tom, že mám možná tyto hodinky jako jediný v Čechách.
 2. Mám za sebou cca dva měsíce s těmito hodinkami a jsem stále nadšen, takže mě to donutilo po sakra dlouhé době vyvinout nějakou aktivitu zde na fóru. Jde o reinkarnaci francouzské značky Le Forban a jejich Malouine. Le Forban Sécurite Mer v 60. letech dodávali hodinky pro francouzské Marine Nationale. Značku zakoupil a přivedl zpět k životu majitel Tritonu, další francouzské hodinářské značky. O hodinkách jsem se dozvěděl z videa na kanálu Urban Gentry a okamžitě mě uchvátiliy - jednak ideálními parametry, také však vzhledem a zpracováním. Už nějakou dobu jsem chtěl zařadit do sbírky hodin
 3. Mně se jeho obsah líbí. Myslím, že z hodinkového světa nejlepší. Vždy dělá důkladý research, (skoro) vždy se něco naučím. Naopak si myslím, že rozchod s WB může kanálu prospět. Bude znova dělat takový ty "top 10" (nejen hodinková) videa atd.
 4. Melly

  Sraz - cyklo víkend

  Tak jsme ubytováni zde, kdyby si to přecijen někdo další rozmyslel. Jedna skupina čt-ne a druhá pá-ne. Hotel Fillipi
 5. Nemáte někdo info, proč má Urban Gentry znovu pauzu?
 6. Samozřejmě s řádnou hydratací se počítá
 7. Přátelé, pojďte si s námi zašlapat, dát pivko, pokecat o hodinkách nebo čemkoliv
 8. Melly

  Sraz - cyklo víkend

  Tak přátelé, vypadá to, že corona virus už by mohl pomalu táhnout do pyče, tak co oživit toto téma? Zatím jsme se s účastníky dohodli na termínu 19. - 21. června s příjezdem ve čtvrtek večer 18. (tzn. pátek dovo), šlapat pátek + sobota, neděle odjezd. Ubytko nejspíš ve Žďáru nad Sázavou, ještě upřesníme. Kola asi ideálně silnička/gravel. Dejme si cca týden na rozmyšlenou, pak začnem řešit ubytko. Kdo by se přidal potom, bude si řešit sám za sebe. 1. Melly (gravel / silnička) 2. Roura74 (celopéro / gravel) 3. Lukyn77 (celopéro / silnička)
 9. Jestli dobře hledám, tak Lou nemá recenzi. Takže za sebe doporučuji!
 10. Rychlé a přímé jednání, lze doporučit! Díky.
 11. S Liborem jsme řešili nějaký deal mimo fórum. Hodně mi pomohl, díky!
 12. Ještě ne, ale to byl Spy Civillian. Tohle je mirumilovný rescue knife :-)
 13. Tak dlouho jsem po nem koukal, az jsem neodolal
 14. Melly

  Sraz - cyklo víkend

  Přátelé tak jak? Už by to chtělo pomalu rozhodnout termín a dělat rezervaci ubytka...
×
×
 • Create New...