Přejít na obsah

Ručný náťah


Doporučené příspěvky

Zdravím, 

 

 

Mám automaty Davosa a rozmýšľam nad dokupenim, alebo komplet výmene za hodinky s ručným naťahom. Neviem sa rozhodnúť medzi Hamilton fields zo strojčekom H50, alebo Junghans Max Bill. Poradíte prosím? Vďaka 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Roman-ZA napsal:

kazde su ony typ hodiniek. ma alu prilezitost to chces? 

To po akom píšeš? :D

 

před 53 minutami, borat napsal:

Zdravím, 

Mám automaty Davosa a rozmýšľam nad dokupenim, alebo komplet výmene za hodinky s ručným naťahom. Neviem sa rozhodnúť medzi Hamilton fields zo strojčekom H50, alebo Junghans Max Bill. Poradíte prosím? Vďaka 

Nájsť hodinky na ručný náťah je celkom náročné. Výber je veľmi obmedzený. 
Ja, napríklad, nosím vintážne hodinky s ručným náťahom. Nie je od veci, pozrieť aj stašie hodinky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, orol napsal:

To po akom píšeš? :D

 

Nájsť hodinky na ručný náťah je celkom náročné. Výber je veľmi obmedzený. 
Ja, napríklad, nosím vintážne hodinky s ručným náťahom. Nie je od veci, pozrieť aj stašie hodinky.

 

Preklep, kua - iny typ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, orol napsal:

To po akom píšeš? :D

 

Nájsť hodinky na ručný náťah je celkom náročné. Výber je veľmi obmedzený. 
Ja, napríklad, nosím vintážne hodinky s ručným náťahom. Nie je od veci, pozrieť aj stašie hodinky.

 

Veď to..mal som v hľadáčiku aj Zeno watch, ale neviem nájsť žiadne recenzie na strojček FHF 969-4..ďalšie MSC- Nemecké. Máš nejaký typ, prosím? 

Upraveno uživatelem borat
Vložil som otázku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Tichus napsal:

Čistě vizuálně se mně víc líbí asi ty Junghansy, ale jestli se dívám správně, tak v manuálu jsou jenom 34mm, to už jsou docela prcky...

Hej. Obvod zápästia mám 17-18cm, tak neviem. Ide mi aj o recenzie a reputáciu strojčeka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Steinhart má v nabídce manuální pilotky s Unitasem 6497-1

Steinhart Nav B-Uhr 47 Handaufzug 107-0310 od 12 690 Kč | Chronoshop.cz

Steinhart Nav B-Uhr B-Uhr 42 Handaufzug Bronze Blau Antik 107-0890 od 14 720 Kč | Chronoshop.cz

a pak je tady řada ruských hodinek Moscow Classic, Molnija, Sturmanskie nebo Strela s kalibry Molnija 3602, 3603, Poljot 26.12.1 apod.

V neposlední řadě tu máme staré Primky v původním stavu nebo "renovace" často z neoriginálních nových dílů, kde původní je jen strojek.

A v poslední řadě čínské hodinky např. Tissel s kalibry Hangzhou 9212, 9362... podle komplikace.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, borat napsal:

Veď to..mal som v hľadáčiku aj Zeno watch, ale neviem nájsť žiadne recenzie na strojček FHF 969-4..ďalšie MSC- Nemecké. Máš nejaký typ, prosím? 

Ja momentálne pasiem po Longines so strojom 6922/6942. Prípadne ešte s dátumom 6952.
Výborné stroje sú staručké Omegy napr. 266.
Ak sa Ti páči malá sekundovka, tak chybu neurobíš so strojom AS 1130 prípadne MST 402.

S FHF 96 osobnú skúsenosť nemám, ale nevyzerá zle. Určite sa dá ísť aj touto cestou.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, orol napsal:

Ja momentálne pasiem po Longines so strojom 6922/6942. Prípadne ešte s dátumom 6952.
Výborné stroje sú staručké Omegy napr. 266.
Ak sa Ti páči malá sekundovka, tak chybu neurobíš so strojom AS 1130 prípadne MST 402.

S FHF 96 osobnú skúsenosť nemám, ale nevyzerá zle. Určite sa dá ísť aj touto cestou.
 

Vďaka za nápad. Určite pogooglim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, tombas napsal:

Steinhart má v nabídce manuální pilotky s Unitasem 6497-1

Steinhart Nav B-Uhr 47 Handaufzug 107-0310 od 12 690 Kč | Chronoshop.cz

Steinhart Nav B-Uhr B-Uhr 42 Handaufzug Bronze Blau Antik 107-0890 od 14 720 Kč | Chronoshop.cz

a pak je tady řada ruských hodinek Moscow Classic, Molnija, Sturmanskie nebo Strela s kalibry Molnija 3602, 3603, Poljot 26.12.1 apod.

V neposlední řadě tu máme staré Primky v původním stavu nebo "renovace" často z neoriginálních nových dílů, kde původní je jen strojek.

A v poslední řadě čínské hodinky např. Tissel s kalibry Hangzhou 9212, 9362... podle komplikace.

 

Presne tie Prim. Mám jedny, ale tu v Košiciach ich nikto nevie opraviť. Chýba sekundovka a prasknuté konicke sklíčko. Okrem potrebnej generalky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, borat napsal:

Presne tie Prim. Mám jedny, ale tu v Košiciach ich nikto nevie opraviť. Chýba sekundovka a prasknuté konicke sklíčko. Okrem potrebnej generalky. 

Dej si dotaz v sekci 

Opravy, servis a pomoc s hodinkami - Chronomag fórum

určitě se tady najde hodinář, který ti s opravou pomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...