Přejít na obsah

Rolex Explorer


Doporučené příspěvky

Ahojte,

Chcel by som si k okrúhlinám kúpiť Rolex Explorer (124270). Po tom, čo som kontaktoval predajcu W.KRUK ten ma odporúčil na oficialnu stranku Rolex a ich kontaktný formulár (https://www.rolex.com/corners/contact/797243c27bb6b7a7fe5a6796e9ad3daf.html#rlx-retailer-contact-form) čo ma trošku prekvapilo. Stránka je momentálne nedostupná a nikde som sa nedočítal kedy bude opäť aktívna tak neviem, čo od toho očakávať. V minulosti, aspoň teda v Sherone sa zapisovalo priamo na predajni do poradovníka. Moja otázka znie: Stretli ste sa s takýmto postupom predajcu? Mám to brať ako pozitívne znamenie, že predajca nerozlišuje medzi zákazníkmi a bude oficialne poriade, čiže šanca na skoré vybavenie mojej požiadavky?

Druhá otázka je k samotným hodinákm. Trošku sa obávam tej velkosti, 36mm je tak na hrane vzhladom na to, že nemám úplne najmenšie zápastie (17,5mm) Je niekde u nejakého predajcu reálna šanca si hodinky vyskúšať? Prípadne, máte skúsenosti s čakacími lehotami na Explorer model?

 

Ďakujem

MD 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednával jsem u Bechyněho a měl je cca do 2-3 měsíců ale objednal jsem je hned první den a předtím už jsem byl na čekačce na starší referenci.

Ad velikost - zápěstí mám cca 17.5 a velikost je v pohodě, bezkonkurenčně nejpohodlnější hodinky co mám a za poslední dva měsíce jsem na ruce nic moc jinýho neměl. Ale je to o zvyku. Mám hodinky od 36 po 42 (PO) když nepočítám Suma a nemám problém je střídat.

Jinak teď bude dostupnost samozřejmě horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dnesnej dobe musi ist clovek do Rlx AD osobne inak sa daleko nedostanes. Ak si ich kontaktoval mailom alebo telefonom mas pravdepodobne malu sancu ze sa tebou budu zaoberat…nemusia, aj tak vsetko predaju. Ja mam ruku 180, 36 mm Expy som skusal a prisli mi velkostou uplne v pohode. Vlastnim 39mm verziu tak mam s cim porovnat. Kamarat ma mensiu ruku ako ja a jemu zase prisli male. Je to velmi individualne. Kazdy Rlx AD bude urcite mat na predajni 36 Datejust na oyster naramku. Vyskusaj tie a ziskas velmi slusnu predstavu ako budu sediet Expy. Uzitocna referencia je aj skusit 36 mm Tudor Black Bay.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

36ky jsou super...mám jich několik a nosím je v podstatě všechny a moc rád...neříkám, že sportovní rolexky nenosím rád - taky je občas provětrám, ale 36ky dáš na ruku a v podstatě není proč je měnit za jiný...pokud hledáš pohodlnost není o čem se bavit ;)

Ruku mám na Deepsea (44mm) v pohodě a občas je nosím , ale 36 mám prostě rád 😜 jo a nosím i 34mm a jsou v pohodě - i když se bude hromada členů smát ;)

Tady máš fotku dj36 ;)

IMG_20210720_171158.jpg

Upraveno uživatelem snake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdybys mel nekde jineho oficialniho dealera krome W.Kruk, urco doporucuji tam zajit nebo prvne treba jen zavolat ci napsat mejl. Tam ten odkaz vypada jak na takovy ten klasicky webovy formular, ktery vyplnis a posle se mejl dealerovi. Zadny magicky online zapis do poradniku v tom nevidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za reakcie. Bol som osobne pozrieť, mali na predajni DJ36, veľkosť úplne v poriadku. Čo sa týka čakanie to už bolo menej v poriadku. V Polsku mam ešte kontrakt 10mesiacov a nevedeli mi garantovať dodanie do tohto termínu. Predbežne som evidovaný ako záujemca tak uvidíme. Jednanie velmi prijemne, ponukli mi 15% zlavu v prípade, že by som si vybral inú značku kde mi budú vedieť garantovať dodanie. Ponúkali Panarei, aj som vyskúšal myslím model Luminor 1084, musím konštatovať, že veľmi príjemné hodinky, velkosť diametralne odlišná od RLX ešte padli do oka aj Omegy Moonwatch :D. Takže mám o čom premýšlať a v hlave este vacsiu dilemu. 

Upraveno uživatelem MaDa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...