Přejít na obsah

Grand Seiko GMT


lindado

Doporučené příspěvky

Dobry den,

jsem tu nova uzivatelka a bohuzel momentalne nemuzu postovat do fora Prodam, tak bych se chtela zeptat zkusenejsich sberatelu: kde jinde nez tady lze inzerovat prodej novych Grand Seiko GMT hodinek?  

Dekuji za jakoukoli radu,

Linda Do

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 minutes ago, Pivas said:

Dobrý den, určitě můžete zkusit bazos, aukro,nebo třeba chrono24. Tady moc nefunguje ani tento druh dotazů rovnou s odkazem na konkrétní hodinky.

Dobre dekuji, zkusim teda ty ceske stranky, chrono24 znam, ale nechce se mi moc resit prodej a zasilani do zahranici, radeji bych hodinky predavala osobne po CR idealne. Moc dekuji za radu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono na tom Chrono24 urcite jde ten inzerat napsat cesky a nasolit vysoke postovne, aby to vetsinu zajemcu ze zahranici odradilo. U takovychto hodinek bych tuzemske inzertni bazary nevidel jako nejvhodnejsi platformu. Ale treba zkus Chronoshop, ktery bere neco do komisniho prodeje. Jde o to, jak moc musis prodat, jak rychle a za kolik. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 hours ago, nickolas said:

Tak ono na tom Chrono24 urcite jde ten inzerat napsat cesky a nasolit vysoke postovne, aby to vetsinu zajemcu ze zahranici odradilo. U takovychto hodinek bych tuzemske inzertni bazary nevidel jako nejvhodnejsi platformu. Ale treba zkus Chronoshop, ktery bere neco do komisniho prodeje. Jde o to, jak moc musis prodat, jak rychle a za kolik. 

Dekuju za rady, Chronoshopu jsem napsala. Prave na to moc nepospicham, takze si vyberu co je nejpohodlnejsi:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, warann said:

Tvl vy nadelate štráchy. Tak je nekdo vemte a je to. Ja bych je vzal sam, ale asi bych je moc neuzil. 
 

5BC78B06-A3A3-4036-8EF7-8365C62A3664.jpeg

A co treba druhy na druhou ruku?:D hodinek neni nikdy dost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...