Jump to content

Tag Heuer Aquaracer Professional 200

digiMonster

Recommended Posts

TH nám predstavil novú radu Aquaracer 200

-príjemnejší rozmer 40mm

-konečne bez lupy

-priaznivejšia cena

-ostala aj fajnová spona s mikroreguláciou.

nechápem len troška tu absenciu lumi v triangli v lunete pritom ručičky majú dvojaku lumi troška zbytočné nie? Rada Aquaracer 300 to ma v poriadku.

čo vy na to kolegovia ako sa Vám pozdávajú ? :) 

aquaracer200.jpg

luneta.jpg

Edited by digiMonster

@digiMonster Na týchto fotkách vyzerajú fajn, na ostatných fotkách na webe TH ma až tak neoslovili. Absencia lumi na lunete si myslím v reálnom živote chýbať nebude a na určenie orientácie hodiniek v noci na nočnom stolíku bohate postačí chýbajúca lumi na 6 hodine vďaka dátumu. Viac by mi na nich vadila na dnešnú dobu viac, ako mizerná 1,5 dňová rezerva chodu 😞 A aj tých 40mm mne príde málo, no to je asi vec zvyku.

Za mna 40mm je velmi malo a ja by som prave lupu uvital, je prakticka, ocenia hlavne starsi kolegovia a mne osobne sa velmi paci, dava to hodinkam taky exkluzivnejsi vzhlad. Nepaci sa mi ani luneta, uplne zanika a ked este vezmem do uvahy rezervu chodu celkovo za mna nic moc.

před 3 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Hodinky hezké, ale nic z čeho by si jeden sednul na zadek. Jaká je konkrétně cena a výše zmiňovaná rezerva nátahu? Sorry jsem líný hledat 😇

Lenivec ... s dátumom cca 72ooo vašich dukátov a 38hod.

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

takže bol som si hodinky pozrieť a skúsiť na živo rozmerovo ideál sedia super aj dizajn sa mi páči ,ALE...

Napríklad mikroregulácia v spone už posuvná nie je myslel som si že ju tam dajú rovnako po vzore nových Aquaracer 300 ,ale sem dali len klasiku cez dierky.

Stále Aquaracer nemajú dieliky v remienku na skrutky ale na vytlačacie piny a po novom sa zdá byt že dýnko je už nešrobovatelne len zatláčacie s tesnením čo mi príde tiež ako krok späť na potápky v tejto cenovej. Nuž mám taký pocit že tie Tagy dosť vypúštaju na technickom spracovaný s cenovkou však idú stále vyššie. Začínajú  byť nekonkurenčné (za plnú cenu) čo je škoda lebo dizajnom sa často krát do môjho vkusu trafia 🤨

Cenovka je 2600€ a príde mi už naozaj dosť asi väčší zmysel ma vziať Oris Aquis prípadne z druhej ruky Tudor BB.