Přejít na obsah

Tag Heuer Aquaracer Professional 200


digiMonster

Doporučené příspěvky

 

TH nám predstavil novú radu Aquaracer 200

-príjemnejší rozmer 40mm

-konečne bez lupy

-priaznivejšia cena

-ostala aj fajnová spona s mikroreguláciou.

nechápem len troška tu absenciu lumi v triangli v lunete pritom ručičky majú dvojaku lumi troška zbytočné nie? Rada Aquaracer 300 to ma v poriadku.

čo vy na to kolegovia ako sa Vám pozdávajú ? :) 

 

aquaracer200.jpg

 

 

luneta.jpg

Upraveno uživatelem digiMonster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@digiMonster Na týchto fotkách vyzerajú fajn, na ostatných fotkách na webe TH ma až tak neoslovili. Absencia lumi na lunete si myslím v reálnom živote chýbať nebude a na určenie orientácie hodiniek v noci na nočnom stolíku bohate postačí chýbajúca lumi na 6 hodine vďaka dátumu. Viac by mi na nich vadila na dnešnú dobu viac, ako mizerná 1,5 dňová rezerva chodu 😞 A aj tých 40mm mne príde málo, no to je asi vec zvyku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mna 40mm je velmi malo a ja by som prave lupu uvital, je prakticka, ocenia hlavne starsi kolegovia a mne osobne sa velmi paci, dava to hodinkam taky exkluzivnejsi vzhlad. Nepaci sa mi ani luneta, uplne zanika a ked este vezmem do uvahy rezervu chodu celkovo za mna nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Hodinky hezké, ale nic z čeho by si jeden sednul na zadek. Jaká je konkrétně cena a výše zmiňovaná rezerva nátahu? Sorry jsem líný hledat 😇

Lenivec ... s dátumom cca 72ooo vašich dukátov a 38hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

takže bol som si hodinky pozrieť a skúsiť na živo rozmerovo ideál sedia super aj dizajn sa mi páči ,ALE...

Napríklad mikroregulácia v spone už posuvná nie je myslel som si že ju tam dajú rovnako po vzore nových Aquaracer 300 ,ale sem dali len klasiku cez dierky.

Stále Aquaracer nemajú dieliky v remienku na skrutky ale na vytlačacie piny a po novom sa zdá byt že dýnko je už nešrobovatelne len zatláčacie s tesnením čo mi príde tiež ako krok späť na potápky v tejto cenovej. Nuž mám taký pocit že tie Tagy dosť vypúštaju na technickom spracovaný s cenovkou však idú stále vyššie. Začínajú  byť nekonkurenčné (za plnú cenu) čo je škoda lebo dizajnom sa často krát do môjho vkusu trafia 🤨

Cenovka je 2600€ a príde mi už naozaj dosť asi väčší zmysel ma vziať Oris Aquis prípadne z druhej ruky Tudor BB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...