Přejít na obsah

Junghans Max Bill pro ženu


Doporučené příspěvky

Vlastně ani nevím, co si tady slibuju, poněvadž to, co řeším, ví pouze žena a jí se ptát nemůžu, ale budiž.

K výročí bych jí chtěl koupit klasický Max Bill. Obecně vím, že se jí líbí, takže to je v pohodě.

Pohon asi baterka, protože ... jí je tohle fuk a aspoň to nemusí natahovat. Ostatně natahovacích hodinek má celkem dost.

Takže konkrétní model, barva a hlavně velikost?

Běžně nosí Prim Sport II., Prim Elegant nebo co to je (takový ty skoro Diplomaty) a pak nějaký vintage Poljot po babičce, velikost cca jako ty Eleganty, čili okolo 38 mm.

Nicméně taky má Longines La Grande Classique, který mají tuším jen 28 mm.

Takže Max Bill klasický unisex 38 mm, jako třeba

https://www.helveti.cz/junghans-max-bill-quartz-041446104

nebo ženský 33 mm jako třeba:

https://www.helveti.cz/junghans-max-bill-damen-047454004 ???

Asi bych chtěl verzi s číslama, třeba ty dámský modrý se mi líběj, nakonec kdyby ten modrej řemen byl moc výraznej, šlo by tam v pohodě hodit třeba hnědej. Líbí se mi i červená verze, ale to už je možná moc divočina.

Hlavně však musím rozseknout tu velikost.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm ty nejsou spatny, ale na ni asi moc moderni. Vim ze se ji libi klasicky Max Bill, co jsem postoval. Ale beru jako tip ohledne ty velikosti. Ostatne koukal jsem na Ch24 a tam maji takovej ten programek na vyzkouseni jak ti budou sedet dle velikosti ruky a ty 33 vychazeji lip. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciwe tak mi doslo, ze s timhle mi asi tezko nekdo nejak zasadne poradi a zkusil jsem to  jinak. Takze dotaz jakoze to poptava nekdo jinej na Chomagu. Pravda, je to dost vokaty, ale po tech letech co jsem tady, se uz nicemu moc nedivi, takze mi celkem obratem ukazala, ze tyto:

image.png.8f1af79cae53cfaeb54accad9db10534.pngTak asi nebudu spekulovat a vezmu je. Snad bude spokojena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tchýně taky bude určitě vědět, jen se jí nenápadně zeptej, co by si jako myslela, jak to nejlíp oslavit a KDY, aby to bylo v termínu... pokud máš tchýni nebo svědka nebo nějakou manželčinu kamarádku, album, fotky v PC, facebook, instáč, tweeter, svatební oznámení, účty od čehokoliv na svatbu... to už si pak vzpomeneš. Snad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, uz jsem to zjistil, nejak oklikou. Kazdopadne to jsme se dostali uz uplne jinam, nez byl pocatecni umysl/zamer. No a to byl vyber hodinek, jak taky jinak ze?

Takze proste ty modry Max Bill, co jsem postoval shora, to budou. A je to zvlastni (nebo jsem vypil moc vina), ale uz se tesim az ji je dam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se ještě ex post dozvěděl, že vše mohla provalit naše bystrá paní recepční. Když přišel balíček a ona se nedovolala sekretářce, tak volala - nevím proč - ženě.

Když se ujistil, že jsem její manžel, tak jí oznámila, že tam mám nějakej menší balíček z Německa.

Takže jsem byl pochopitelně dotazován, co že jsem si to z Německa objdnával. Musel jsem se uchýlit k drobné lži, že jen někdo bez registrace využil můj účet na Chrono24 a nechal si to přese mě poslat. Zdálo se, že odpověď jest akceptována.

Inu, snad mi tato lež bude u zpovědi prominuta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...