Přejít na obsah

Novinky u Icklerů


kubson

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada

Ty archmimede jsou pěkné. Jen ta hodinová ručička se mi nelíbí. Všiml jsem si, že takovýhle tvar/zdobení hodinové ručičky mají i Rolex a Omega. Právě proto se mi většinou Rolexky a Omegy nelíbí. Každipádně zelené číslice na bílém ciferníku působí zajímavě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Model "Defakto" se mi libi. Jednorucek je jako safranu, vetsinou pak oblekovky. Tyhle vypadaji "defakto" neutralne, zajimala by me citelnost odecitani casu. Hodinove indexy a konce rucek vypadaji opticky slilne. Ale jinak za 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže je DEFAKTO něco mezi 10:00 a 11:00 :lol2:

 

tenhle číselník je trochu přesnější a určitě lepší

Nechci zpochybňovat něčí vkus, ale mě tenhle číselník připadá jak manometr.

Ty Archimede se zelenými číslicemi to je paráda. Chtěl bych si něco nového pořídit, ale čím víc prohlížím tím víc nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže je DEFAKTO něco mezi 10:00 a 11:00 :lol2:

tenhle číselník je trochu přesnější a určitě lepší

 

Ja bych rekl 10:23 :whistling:

Ono si na jednorucky lze rychle zvyknout. Jak me kolegove nekolikrat zkouseli da se letmym pohledem stanovit cas na plus minus 2 min. Ty Meistery jsou citelnejsi, ale jsou to oblekovky (nebo me se tak jevi) zato ty Defakto se daji nosit furt - alespon podle prvni fotky. Ikdyz jak jsem psal, konec rucky a indexy jsou dost tluste. Kazdopadne tomu kdo je bude nosit na minute asi nesejde, v tom vidim nejvetsi kouzlo. Me se libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Ja bych rekl 10:23 :whistling:

Ono si na jednorucky lze rychle zvyknout. Jak me kolegove nekolikrat zkouseli da se letmym pohledem stanovit cas na plus minus 2 min. Ty Meistery jsou citelnejsi, ale jsou to oblekovky (nebo me se tak jevi) zato ty Defakto se daji nosit furt - alespon podle prvni fotky. Ikdyz jak jsem psal, konec rucky a indexy jsou dost tluste. Kazdopadne tomu kdo je bude nosit na minute asi nesejde, v tom vidim nejvetsi kouzlo. Me se libi.

 

meistersinger není jediný kdo to dělá trochu lépe - DEFAKTO "zapluje" do módních vod - možná, že to je jenom prototyp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry Fortisky, to je vterinovka? Koukal jsem ze Meister dela i jednorucky v kombinaci s chronografem... To me nelaka. Ani stopky ani vterinovka. To uz pak nejsou poradny jednorucky:-(

 

RLT jsou super za ty penize... Na seznameni a vyzkouseni jednorucek idealni. Koupil jsem je z fora, ikdyz ti co me varovali pred provedenim ciferniku meli pravdu - nic moc. A pouzdro u stezejek je velice ostre az jsem se malem riznul. Ale za ty prachy a navic England:-) Doufam ze delaji radost dalsimu clenovi. Prave s nima me kluci v praci porad zkouseli, ale po par hodinach je odecet casu intuitivni. Urcite to nebyli moje posledni jednorucky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...