Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Tak jsem dneska na Valentyna dostal od pritelkyne kozene pouzdro na ulozeni sesti hodinek a tohle. Poljot, zlate (ne zlacene :-))) pouzdro, zlata prezka k remeni, modrene rucky. Po vycisteni, zmene remenu atd. to bude bomba :-))) Panove kdo z Vas ma takovou partnerku :-)))))

IMG_0674.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pekny Jeremy i vore. Jedny lepsi nez druhy :D

Co je to za znacky panove? (...a cena?)

Ty moje nejsou žádná značka. (Resp. měly hodně nekvalitní pásek z vyraženým IWC, kterej šel hned do koše - naštěstí to nebylo nikde jinde). A stály 200 dolarů - za hubičku, z eBaye.

Jdou naprosto skvěle - mají 6498-1 (tj. kmitočet 18000) a prakticky nulové odchylky mezi kmity (Mám vibrograf). Seřídil jsem je a zatím držej, třetí den :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Tak jsem dneska na Valentyna dostal od pritelkyne kozene pouzdro na ulozeni sesti hodinek a tohle. Poljot, zlate (ne zlacene :-))) pouzdro, zlata prezka k remeni, modrene rucky. Po vycisteni, zmene remenu atd. to bude bomba :-))) Panove kdo z Vas ma takovou partnerku :-)))))

http://xs512.xs.to/xs512/07060/IMG_0674.JPG

Asi nikdo, mě pořád nutí jen ke koupi nových a nových hodinek ;), na Chronomagu je pořád a vůbec neuklízí a nevaří ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...