Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil
Takže hupsly dál :-) No musím uznat, že na téhle ruce vypadají fakt dobře. Já mám bohužel zápěstí větší.

Máš pravdu, na užším zápěstí vypadají fakt dobře.

 

Na toto si budem musieť ešte mesiac počkať :) (aby som sa vyhol clu a platbe DPH), ale v podstate už su moje B-) .

Tak ses konečně rozhoupal.:) Gratuluji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupil som ich na 21jewels akurát som si ich nechal poslať kamarátovi ktorý je v USA, a za mesiac mi ich prinesie osobne. Nechcel som to riskovať, pár ľudí sa na rôznych fórach rozpisoval že slovenský colníci preclievajú aj balíčky označené ako Gift ak tam nie je uvedená cena tak ju počítajú z vyšky poistného alebo priradia automaticky nejakú ich tabuľkovú hodnotu ktorá je veľmi často nadsadená. Radšej si počkám. :) Tie uvedené fotá sú autentické sú na nich "tie moje" :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je novy prirustecek do me male sbirky. Tahle rada uz se nevyrabi, resp. tento model z rady GST. Nevim sice proc, protoze je moc pekny...

Len tak pre zaujimavost, kolko Ta stali tieto IWC? Povodna cena bola niekde na urovni 350.000,-SKK. Dost vela na upravenu ETU. Ale su pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Hlásím nový přírůstek (abych zase nedostal vynadáno od Viktora). Já vím, quartzky, ale eco-drive a tenhle model se mi vždycky líbil. A hnědé hodinky člověk občas nutně potřebuje, není-liž pravda.:lol: Akorát zkouším jiný řemen...

CitProED01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...