Přejít na obsah

ChW Bel Canto


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, tlotlo22 napsal:

Já na té modré rozhodně žádnou nudu nevidím :smile_anim:
U Conceptů se krom tenkého proužku na okraji cifru, snaží luneta a ještě víc řemen.
U Bel Cant je to neoddiskutovatelně nejhezčí barva 👍

Nejsem fandou Chr. Wardů, ale Bel Canto mně chytly za prdel jako dlouho nic.

Jo, modré nejsou nudné - ale v porovnání s McLareny nebo Wyrdy budou o něco tišší 😉.

Mimochodem, napsal mi pan France - že jdou právě do výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 192
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 6. 11. 2023 v 22:47, DarylVanHorne napsal:

Nejuniverzálnější ano, ale nejhezčí? Tím už si nejsem jist. Mě bere ta Viola 😍👍

Viola je hezká, ale verze Wyrd to posunula ještě o fous dál. Zatím jsem teda netrpělivý čekatel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak dostavěno a zároveň koukám, že jsem zapomněl vypnout cinkání, takže energie přes noc fuč ☹️ Jediná nevýhoda, kterou si člověk fakt musí hlídat, to cinkání, byť primitivní, strašně žere energii a to tlačítko ON/OFF zde opravdu dává smysl 😉

IMG_20231226_113943_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako když necháš cinkání tak jim nevydrží přes noc nátah? Na webovkách píšou o 38h, máš vypozorovaný jak moc se to liší v závislosti na cinkání?

Škoda že nemají indikaci rezervy, to by se na tom ciferníku i hezky vešlo…

před 22 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Tak dostavěno a zároveň koukám, že jsem zapomněl vypnout cinkání, takže energie přes noc fuč ☹️ Jediná nevýhoda, kterou si člověk fakt musí hlídat, to cinkání, byť primitivní, strašně žere energii a to tlačítko ON/OFF zde opravdu dává smysl 😉

IMG_20231226_113943_1.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

38h bude u BelCanto asi jako deklarovaný maximální dojezd elektromobilu = s vypnutou klimatizací, za 25°C a nejlépe z kopce 🤣 Tady pro Bel Canto platí, že pokud mají ráno šlapat, vřele doporučuji vypnout. Párkrát ráno šly i se zvonečkem, ale to byly výjimky, kdy místo práce/domov tam byla i nějaká procházka a já se fakt víc hýbal😉 Osobně mi přijde že to tu energii fakt žere. Takže sázka na jistotu je vypínání přes noc. Já si je beru vždy nárazově k nějaké akci, události - jako lepší hodinky. Klasické společenské/oblekové nemám, ty právě nahrazuji těmito. Takže jsem to ani nevypozoroval, málokdy je nosím více jak 2 dny v kuse. 

Otázka na @Dokusan jaké má zkušenosti on, má je přeci také. 

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Vally napsal:

Omlouvám se, teď koukám, že jsem to hodil do špatného vlákna. Prosím admina o smazání, ať to tady nezanáším offtopic. To je tak, když máte otevřeno více vláken najednou :-). 

Koukám na ne a musím říci, že mi ty tvoje BC taky přišly nějak podezřelé 😉😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 4. 3. 2024 v 12:46, r5m napsal:

Minulý týden byly doručeny:

CHRW.jpg

Super, gratuluji! Jaké máš z toho dojmy, pocity a tak? 
Opravdu se vybijou přes noc ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ruce sedí moc hezky, jsou lehké. Odbíjení je příjemné, tak akorát nahlas. Mám je ve winderu, takže zatím nevím, jakou mají rezervu chodu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

 

Bel Canto ‘The Red One’

Dnes jsem narazil na info o těchto "kolaboračních" BC, co na ně říkáte?

Já to mám s Bell Canto tak, že třeba někdy výhledově, ale tady mám tedy cukání... 🤔 Ta rudá červená vypadá super.

Christopher Ward Andrew Morgan Bel Canto The Red One collaboration configs

https://timeandtidewatches.com/christopher-ward-x-andrew-morgan-bel-canto-the-red-one-introducing/

https://www.christopherward.com/c1-bel-canto-the-red-one.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem je dneska viděl, s bílým strapem vypadají skvěle. Tento měsíc by měli být vyrobené ty Wyrdy, a ty se mi pořád líbí ještě o fous víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...