Přejít na obsah

ChW Bel Canto


Doporučené příspěvky

Dne 26.10. bude poprvé představen zcela nový model značky Christopher Ward s názvem Bel Canto.

Fotka se mi zatím nikde nepodařilo dohledat, ale ChW tvrdí, že to bude potěcha nejen pro oko, ale i pro ucho. Na základně zatím velmi strohých informací jsem přesvědčen o tom, že se bude jednat o hodinky s budíčkem. No uvidíme. Pokud se někomu podaří zjistit více, hoďte fotky. Já jsem registrován na online prezentaci 27.10. (povede ji Mike France CEO Wardu), ale první online prezentace budou již zítra, tak snad zítra už to někdo někde na netu pustí do světa.

 

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 176
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Informační embargo do příští středy, kdy bude oficiální představení modelu, na který by se všichni fandové rozhodně měli těšit 😉👍 Já dodržím, co jsem slíbil, tedy i když je to těžké, budu 🤫 mlčet. Ale za mě je to super. A fakt to stojí za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, shaggy napsal:

Nemám rad tieto saskarne okolo vydania noveho produktu..

Takze bud budicek alebo repeater. Skor to druhe. Ak to capnu do SH21 tak cena bude uplne mimo. Dalsi dovod nasetrit na omegy radsej.

Proč saskarna?

Jo, o Omegách jsem uvažoval - tedy do včerejška. SMP vyjdou dráž a na krámě budou "vždy", tak je klidně odložím na příště (stejně jako minule 🤣).

Je to věc názoru a vkusu, proto je super, že je těch hodinek tolik a máme z čeho vybírat, každý dle své preference 👍 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak každý rok se všichni fanoušci těší, jaká novinka bude poctena tim, že bude osazena kalibrem SH21 a jakou komplikací či inovací pouzdra, cifru atd bude kalibr doplněn. Co si pamatuji, Wardi takto postupovali vždy u zajímavých novinek. 

Takže za mě nikoliv saskarna, ale rituál, na který se komunita fanoušků značky vždy těší. 

To, že to bude limita, tak na to bych si vsadil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postě si váží svých fanoušků a dají jim možnost koupit další zajímavý kousek. O HH zde nikdo nemluvil, ani nepsal a věřte že ani u té prezentace ne. Na mladou značku se dost snaží a je vidět i snaha o technický pokrok ve vývoji kalibrů, či vlastních modulů. V dané cenové relaci bych se odvážil směle tvrdit, že ChW jsou se svými top modely bezkonkurenční, tak aspoň chtějí aby jejich zajímavé novinky měli jako první možnost objednat jejich fandové - věřte nebo ne, ale lidi se snaží už vydělat i na Wardech, Concepty se velmi rychle po uvedení objevily na CH24 za skoro dvojnásobnou cenu. Že by je někdo prodával, protože mu nesedly? To by nedával nesmyslnou cenu, když je Wardům může v relativně dlouhé době od pořízení vrátit.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědav, co si pro nás Wardi připraví. Trochu očekávám něco na způsob Bell Hora od MeisterSingeru, představeného loni. Tedy žádný budíček, ale "Sonnerie au passage", která každou celou hodinu "cinkne". MS to mají postavené na Selittě SW200, tak uvidíme, zda se to podařilo CW nakombit i s výše zmiňovaným SH21. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Locky napsal:

Tak to už je skoro jasné, že to budíček nebude, ale něco na způsob Bell Hora od MeisterSingeru = pouze "Sonnerie au passage". Co za spolupráci s MS Wardi mají? Je to už poněkolikáté, co využívají totožné "vymoženosti". Ono i ten SH21 MS taktéž využívá...

MS používá strojek SH21, manufakturu, který ten strojek vyráběla a dodávala jak CW tak MS (Synergie Horologies) , kdysi koupili Wardi. Takže to je to, co je spojuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Dokusan napsal:

MS používá strojek SH21, manufakturu, který ten strojek vyráběla a dodávala jak CW tak MS (Synergie Horologies) , kdysi koupili Wardi. Takže to je to, co je spojuje. 

Díky moc za rozšíření obzorů! Mno, jestli zítra CW odhalí jednoručky se sonnerie au passage postavené na SW200 (bohužel se mi nedaří dohledat, kdo tu nadstavbu dělá - na stránkách má MS uvedeno pouze "The movement is based on the Swiss Sellita SW200, which is specially modified for MeisterSinger’s single-hand watches."), tak budu muset hledat spojitost jinde. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...