Přejít na obsah

Tissot Sideral


Žigi

Doporučené příspěvky

U mě vedou modré - hlavně díky tomu probarvenému pouzdru :)

Luneta je ocel s PVD úpravou?

Strojek bohužel jen 23 jewels, takže předpokládám ta nejzákladnější verze powermaticu s plastovou kotvou...? :(

Škoda té nízké frekvence strojku - osobně bych ocenil klasickou ETU s nižší rezervou chodu a plynulejší sekundovku, protože tohle stejně budeš chtít nosit pořád :)

Průhled na obyč nedekorovanej strojek si mohli odpustit - buď udělat strojek zdobnější nebo radši hezké nápadité plné dýnko - klidně s designem podle originálu.

Oceňuji retro look, karbonové pouzrdo, systém zapínání pásku, super velikost pouzdra, parádní nápaditou lumi a za mě velice dobrou cenovku ;)

 

Tissot dělal i Sideral chronograf - netušíte někdo, jestli se chystá i jejich reedice? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, A@A napsal:

Oficiálna stránka komunikuje nasledovné info:

POWERMATIC 80.111

Verím, že sa ich čoskoro dočkáme na pultoch predajní 😉

 

 

 

Stale je na zaciatku 1xx, takze plastove diely ale moc by som sa toho nebal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobná sezónní stylovka jako nedávno PRX Auto: atraktivní retro vzhled, ambiciózní cenovka přes €1000 - a uvnitř bídnej 23-šutrovej Powematic s plastovou kotvou (bídnější už je jenom no-date manuál). Strojky jsou samozřejmě přímo zaměnitelné jak za serióznější verze Powermatic 80 (C07.6xx/8xx), tak za starší 2824-2 - ale kdo by si za tyhle prachy kupoval designovej plasťák (á la Moonswatch), aby pak obratem vrážel ještě další prachy+čas do tuningu? Přiznám se že tohle "spotřební směrování" značek Tissot/Certina ve mě fakt začíná vzbuzovat odpor :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...