DaDriva Odesláno 9. ledna 2009 Autor Nahlásit Odesláno 9. ledna 2009 Gratuluju ke vzhledově podobnému přírůstku ve stejnou dobu a s problémama při doručování. PS: na té fotce teda vypadáš starší EDIT: překvapuje mě ten rozdíl ve velikosti Breitling a Panerai, asi je tou perspektivou. Máš Panerai 44mm? Na fotce nejsem ja, ale Jeremy Clarkson, muj oblibenec. Ad edit: Radiomir ma 45 mm, ale bude to perspektivou sirokyho ohniska .
Traveller Odesláno 9. ledna 2009 Nahlásit Odesláno 9. ledna 2009 PS: na té fotce teda vypadáš starší Nesmíš všechny posuzovat podle avataru - já například vůbec nenosím sluneční brýle . Jinak díky za info ohledně té ochrany korunky.
Návštěvník YPO Odesláno 12. ledna 2009 Nahlásit Odesláno 12. ledna 2009 tady máš návod na výměnu ruček http://www.network54.com/Forum/386753/thre...watch+tinkering
skalis Odesláno 12. ledna 2009 Nahlásit Odesláno 12. ledna 2009 tady máš návod na výměnu ruček http://www.network54.com/Forum/386753/thre...watch+tinkering Zajimavy link. Presne tahle kombinace pouzdra/ciselniku/rucek se mi libi (jako idealni druhy kus na stridacku s PAM 111). Takze namisto limitky PAM 232 staci u 210 vymenit rucky. Tohle by asi autorizovany servis neudelal, ze?? A odkud mohl tak ty rucky mit (hlavne aby byla stejna luminiscence)?
Návštěvník YPO Odesláno 12. ledna 2009 Nahlásit Odesláno 12. ledna 2009 Zajimavy link. Presne tahle kombinace pouzdra/ciselniku/rucek se mi libi (jako idealni druhy kus na stridacku s PAM 111). Takze namisto limitky PAM 232 staci u 210 vymenit rucky. Tohle by asi autorizovany servis neudelal, ze?? A odkud mohl tak ty rucky mit (hlavne aby byla stejna luminiscence)? na ebay se občas objeví - nejspíš to není originální - originální šroubky,korunky apod. stojí nehorázné peníze http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksi...-All-Categories
skalis Odesláno 12. ledna 2009 Nahlásit Odesláno 12. ledna 2009 na ebay se občas objeví - nejspíš to není originální - originální šroubky,korunky apod. stojí nehorázné peníze http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksi...-All-Categories A jak ten servis, netusis? Poslou te domu, ze by to byl bastl a fejkovani vlastni znacky?
Samba Odesláno 12. ledna 2009 Nahlásit Odesláno 12. ledna 2009 Gratuluji a vitej mezi taliany:-), instalatery anebo jak se rika paneristum, ano vsechny OP jsou na jedno brdo, ale tak krasne, maji svuj spirit.... uzij si je
mt01 Odesláno 13. ledna 2009 Nahlásit Odesláno 13. ledna 2009 Zatim jen rychla fotka, jsem z nich tak nadseny, ze se musim jit projit na vzduch . Dalsi dodam behem vecera. Asi jsem se zamiloval! Velke diky patri uz ted Kulixovi za neskonalou trpelivost a vstricne jednani Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. ---- UPDATE A ted slibovany update fotek, a adrenalinova story s postou... Hodinky jsem ziskal od Kulixe (dekuji!), ktery mi je vcera poslal balikem do Prahy. Rano jsem svistel do prace, abych tu byl pred osmou, kdyby se Ceska posta pochlapila. Jenze kdyz se do tri nic nedelo, poprosil jsem Kulixe o podaci cislo. Naslednym trackingem jsem zjistil, ze se posta udajne neuspesne pokousela mi balik dorucit (cely den jsem v praci a cekam). Inu, klasika. Vytiskl jsem papir a padil nekoho zadupat do zeme na postu. Na prepazce sedel celkem prijemny pan, ktery dohledal balik a pak rekl: "No jo, vite, ono to dorazilo poskozene, proto se to nedorucovalo a slo to rovnou k nam." Co vam budu povidat, krve by se ve mne nedorezal. Odkudsi zezadu se vynorila slecna s balikem a na prvni pohled bylo jasne, ze jim na to budto neco upadlo, anebo to nekde upustili. Do krabice zkratka byla prorazena prohluben/dira, asi jako od tenisaku. Tresoucima rukama jsem krabici pred slecnou rozbalil, abych k neskutecne uleve zjistil, ze rana minula peclive zabaleny obsah a je tudiz vsechno v poradku. Ten pocit se dal prirovnat snad jedine k tomu, kdyz vam prvni pritelkyne v 16ti rekne, ze dobry, ze neni tehotna . No a pak uz to byly jen same radosti. Na otevirani krabice jsem se tesil a na hodinky jeste vic. Nemusim rikat, ze moje nadseni nezna mezi a nemuzu se na jejich jednoduchy design a vzhled vynadivat. Zkratka nadhera . A nyni omluvte prach a jemne necistoty na fotkach, casem si s tim jeste vyhraju . velká gratulace, přesně tyhle bych chtěl, můžeš říct kde jsi kupoval a za kolik? Díky
DaDriva Odesláno 13. ledna 2009 Autor Nahlásit Odesláno 13. ledna 2009 (upraveno) velká gratulace, přesně tyhle bych chtěl, můžeš říct kde jsi kupoval a za kolik? Díky Diky ... Jinak: 1) necituj s fotkama 2) kde jsem je koupil mas napsane v tom, co citujes 3) cena PAM210 je obecne znama, oproti novym jsem usetril cca 15 % Upraveno 13. ledna 2009 uživatelem DaDriva
bengoro Odesláno 28. ledna 2009 Nahlásit Odesláno 28. ledna 2009 gratulace k novemu prirustku, opravdu moc pekne hodinky a trnita cesta k nim. Tahle instalaterina mne velice oslovila a odsunula becka na druhou kolej, alespon muj nazor.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se