Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
Gratuluju ke vzhledově podobnému přírůstku ve stejnou dobu a s problémama při doručování.

PS: na té fotce teda vypadáš starší

 

EDIT: překvapuje mě ten rozdíl ve velikosti Breitling a Panerai, asi je tou perspektivou. Máš Panerai 44mm?

 

Na fotce nejsem ja, ale Jeremy Clarkson, muj oblibenec.

Ad edit: Radiomir ma 45 mm, ale bude to perspektivou sirokyho ohniska :).

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno
PS: na té fotce teda vypadáš starší

 

Nesmíš všechny posuzovat podle avataru - já například vůbec nenosím sluneční brýle :thumbsup_anim: .

 

Jinak díky za info ohledně té ochrany korunky.

 

Odesláno
tady máš návod na výměnu ruček :)

 

http://www.network54.com/Forum/386753/thre...watch+tinkering

 

Zajimavy link. Presne tahle kombinace pouzdra/ciselniku/rucek se mi libi (jako idealni druhy kus na stridacku s PAM 111). Takze namisto limitky PAM 232 staci u 210 vymenit rucky. Tohle by asi autorizovany servis neudelal, ze?? A odkud mohl tak ty rucky mit (hlavne aby byla stejna luminiscence)?

Návštěvník YPO
Odesláno
Zajimavy link. Presne tahle kombinace pouzdra/ciselniku/rucek se mi libi (jako idealni druhy kus na stridacku s PAM 111). Takze namisto limitky PAM 232 staci u 210 vymenit rucky. Tohle by asi autorizovany servis neudelal, ze?? A odkud mohl tak ty rucky mit (hlavne aby byla stejna luminiscence)?

 

na ebay se občas objeví - nejspíš to není originální - originální šroubky,korunky apod. stojí nehorázné peníze

 

http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksi...-All-Categories

Odesláno
Zatim jen rychla fotka, jsem z nich tak nadseny, ze se musim jit projit na vzduch :D . Dalsi dodam behem vecera. Asi jsem se zamiloval! :)

Velke diky patri uz ted Kulixovi za neskonalou trpelivost a vstricne jednani :thumbsup_anim:

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

---- UPDATE

 

A ted slibovany update fotek, a adrenalinova story s postou... Hodinky jsem ziskal od Kulixe (dekuji!), ktery mi je vcera poslal balikem do Prahy. Rano jsem svistel do prace, abych tu byl pred osmou, kdyby se Ceska posta pochlapila. Jenze kdyz se do tri nic nedelo, poprosil jsem Kulixe o podaci cislo. Naslednym trackingem jsem zjistil, ze se posta udajne neuspesne pokousela mi balik dorucit (cely den jsem v praci a cekam). Inu, klasika. Vytiskl jsem papir a padil nekoho zadupat do zeme na postu.

 

Na prepazce sedel celkem prijemny pan, ktery dohledal balik a pak rekl: "No jo, vite, ono to dorazilo poskozene, proto se to nedorucovalo a slo to rovnou k nam." Co vam budu povidat, krve by se ve mne nedorezal. Odkudsi zezadu se vynorila slecna s balikem a na prvni pohled bylo jasne, ze jim na to budto neco upadlo, anebo to nekde upustili. Do krabice zkratka byla prorazena prohluben/dira, asi jako od tenisaku. Tresoucima rukama jsem krabici pred slecnou rozbalil, abych k neskutecne uleve zjistil, ze rana minula peclive zabaleny obsah a je tudiz vsechno v poradku. Ten pocit se dal prirovnat snad jedine k tomu, kdyz vam prvni pritelkyne v 16ti rekne, ze dobry, ze neni tehotna :D .

 

No a pak uz to byly jen same radosti. Na otevirani krabice jsem se tesil a na hodinky jeste vic. Nemusim rikat, ze moje nadseni nezna mezi a nemuzu se na jejich jednoduchy design a vzhled vynadivat. Zkratka nadhera :) .

 

A nyni omluvte prach a jemne necistoty na fotkach, casem si s tim jeste vyhraju :) .

 

velká gratulace, přesně tyhle bych chtěl, můžeš říct kde jsi kupoval a za kolik? Díky

Odesláno (upraveno)
velká gratulace, přesně tyhle bych chtěl, můžeš říct kde jsi kupoval a za kolik? Díky

Diky ... :)

 

Jinak:

1) necituj s fotkama

2) kde jsem je koupil mas napsane v tom, co citujes

3) cena PAM210 je obecne znama, oproti novym jsem usetril cca 15 %

Upraveno uživatelem DaDriva
  • po 3 týdnech...
Odesláno

gratulace k novemu prirustku, opravdu moc pekne hodinky a trnita cesta k nim. Tahle instalaterina mne velice oslovila a odsunula becka na druhou kolej, alespon muj nazor.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...