Přejít na obsah

Dotaz na adminy


M3maniac

Doporučené příspěvky

Ahoj, slepý nejsi. Je skryto až do vyřešení průseru. Vintage Lover vylepil fotku, kterou vylepit neměl. Kontaktoval mne (bacha, Chronomag z důvodů zde již zmíněných provozuji jako fyzická osoba) agent dané "modelky" s předžalobní výzvou. Fakt paráda. Atd ... jsem dost nasranej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Exiztence napsal:

Tyvole je to ale píčovina (to že musíš řešit takovou blbost).

No dokud se bude takřka každý uživatel internetu chovat k duševnímu vlastnictví stylem CtrlC - CtrlV, pak nás, správce, prostě tyhle píčoviny budou potkávat. Jasně, že jsem naštvanej na agenta. Kladu si však otázku, jestli nejsem víc naštvanej na Vintage L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vší slušnosti Berte, choval ses ke mně jako ke kusu hadru. Voláš mi, když uspávám děti. Řveš na mě a nenapadne tě hovor utnout a zavolat po víkendu, ale jedeš si tu svou. Místo toho, aby ses za mě postavil, protože ti tady tvořím ve svém volném čase obsah, tak proti mě jdeš. Když jsem si dal na fotce najít zdroj obrázku, tak na mě vyskočilo asi 250 tisíc odkazů. Dokonce ta fotka visí i někde na Facebooku. Místo toho, aby si "agenta" poslal do patřičných míst, tak z toho děláš kauzu, úplně zbytečně. 

Takže asi tak. A ano, skoro celý internet je ctrl c a ctrl v, na fóru není momentálně nikdo, kdo by tvořil obsah. Za tenhle rok jsou tady snad jen 3 nové recenze na hodinky.

Ok, buď na mě naštvanej. Já to beru tak, že už vím o koho jde. Její fotky už žádné nemám, mít nebudu a hotovo. Jak se k tomu postavíš, je na tobě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, VintageLover napsal:

Ve vší slušnosti Berte, choval ses ke mně jako ke kusu hadru. Voláš mi, když uspávám děti. Řveš na mě a nenapadne tě hovor utnout a zavolat po víkendu, ale jedeš si tu svou. Místo toho, aby ses za mě postavil, protože ti tady tvořím ve svém volném čase obsah, tak proti mě jdeš. Když jsem si dal na fotce najít zdroj obrázku, tak na mě vyskočilo asi 250 tisíc odkazů. Dokonce ta fotka visí i někde na Facebooku. Místo toho, aby si "agenta" poslal do patřičných míst, tak z toho děláš kauzu, úplně zbytečně. 

Takže asi tak. A ano, skoro celý internet je ctrl c a ctrl v, na fóru není momentálně nikdo, kdo by tvořil obsah. Za tenhle rok jsou tady snad jen 3 nové recenze na hodinky.

Ok, buď na mě naštvanej. Já to beru tak, že už vím o koho jde. Její fotky už žádné nemám, mít nebudu a hotovo. Jak se k tomu postavíš, je na tobě. 

Nedělám z toho žádnou kauzu. Člen se zeptal, co je s vláknem. Já mu odpověděl. Věc jsem i vysvětlil. To že nerespektuješ něčí copyright, a já mám starosti,je taky pravda. Uděláš průser, a nikde žádná omluva. V Tvém příspěvku je to jen já, já, já. Až vychladnu, v rámci Chronomagu rozhodnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, v oblasti práva mám okrajové znalosti, snad jen v oborech kterými se živím. Ale co třeba v topicu co nosí VIP? Arnoldovi to nevadí ? Je to ožehavé téma, ale kdyby někdo šel do důsledků tak tu porušení copyrightu bude velká hromada … A taky od velké hromady lidí😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, přešla mne trpělivost. Další idiot, co si myslí, že když někdo něco dělá špatně, může on taky. Borci, už se proberte. Ta věc je jednoduchá. Vintage Lover porušil (byť asi nechtěně) copyright, Bert má z toho problém. Nic víc, nic míň. Srovnávání s jiným vláknem svědčí o nízké inteligenci přispívajícího. Už se do to prosím, absolventi univerzity života, nemíchejte.

 

Jak jsem napsal výše: ve věci Vintage Lovera rozhodnu, až vychladnu.

 

Vlákno LOCK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert uzavřel téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...