Jump to content

Exiztence

Member_50
 • Posts

  4,008
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

11,765 profile views

Exiztence's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  [[Template core/front/system/searchResult is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
 1. Jojo, chápu, hodinky primárně kupuji na nošení, případně nafocené pro budoucnost to mám aspoň
 2. Díky, v týdnu se snad dostanu k otevření abych zkontroloval SN že sedí s doklady (kupován trochu zajíc v pytli ale občas se musí riskovat ) a na názor hodináře jestli je první uvnitř Jo a teda sklíčko nemá logo z čehož usuzuji že je původní, aspoň dle Speedmaster bible.
 3. Hele na red dot stačí trochu červeného laku, proto můj skepticismus (zažil jsem ),logo uprostřed dýnka ale na některých místech má modré zbytky což může být od původní modré folie (v A R a levé části koně).
 4. Tak kuci já aní nevím co víc napsat prostě 80s Moony moc pěkný pouzdro, mají red dot ale třeba byl servisní. Pro tenhle rok typické žlutozelené tritium, prostě pěkný hodinky ve full setu kdy i krabice mají nálepky dealera který funguje dodnes tady máte street view a můžete porovnat logo https://maps.app.goo.gl/KhGGQF4cZsUQsmGv7
 5. Exp 1 tuším rok 1996, 2600e v roce 2015
 6. To záleží na mixu barvy, obecně 90s Rolexové tritium je většinou tak mrtvé že ani pod UVčkem nemusí reagovat.
 7. Bych přísahal ze většina central routes je max 20m to budu muset kouknout do logbooku že už mám špatnou paměť. Osobně mi přišla central route jako dost pohoda rozhodně méně náročné než Indonésie(Bali, Komodo) nebo Egypt (BDE).
 8. Myslím že některé lodě berou i OWD když máš 50+ ponorů
 9. Todle je hrozně cool, minulý týden jsem shodou okolností byl na výrobní lince a dělají to pěkně
×
×
 • Create New...