Jump to content

Exiztence

Member_50
 • Content Count

  3,675
 • Joined

 • Last visited

About Exiztence

 • Rank
  Horrible Cunt

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

8,183 profile views
 1. Tyvoe já vím že Omega se snaží bejt jako Rolex ale todle je horší než spona na plechovejch subech, teda to "fake" vyražení dílků jí trochu připomíná, ale ve stavu extended bych se za to nestyděl možná kdyby to byl aftermarket tah na Seika
 2. Jako já jsem pro každou špatnost, ale tady mi ta korunka přijde úplně cajk, kdyby se zapustila nebo měla ještě ochranu tak si myslím že by docela utrpěla použitelnost, vyšroubovávat ji by pak byl docela pain.
 3. To víš mě ten tah prostě nevadil jsem rád za tu extra robustnost když myju pánvičku ve dřezu, to bez kila prostě nejde.
 4. Mačkáním tlačítek prokazatelně klesá hodnota hodinek, pamatuji si jak před lety na nějakém srazu mi někdo podal chrona na vyzkoušení se slovy tlačítka nemačkat
 5. @AdaMoss Tak ono asi záleží jak jsou odladěné ale moje 321 oproti asi 5ti 861 byl velký rozdíl, ale 861 mi vždycky přišla jako docela tuhá na stisk oproti jiným chronům. Po stisku tlačítka taky díky vertikální spojce neposkočí vteřinovka ale plynule se rozjede. Tlačítka se šroubují proti nechtěnému stisku pod vodou se samotným těsněním nemají co dělat (https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=369373). S tím magnetismem docela čumím, plecháče se mi povedli několikatery ale keramiky ne, tak aspoň někdo to využije :)) Tady dobrej resource na rozdíly mezi nimi https://deployant.com/nasa-certi
 6. No já ti nevím, obecně se vertikální spojka a sloupkové kolo považuje za vyšší dívčí a sofistikovanější řešení. Třeba si zkus mačkat 861ku a 321ku, je to nebe a dudy. Magnetismus je přiznám se pro mě něco jako jestli jsou ty hodinky 10ATM nebo 120ATM, povedlo se mi zmagnetizovat několikatery hodinky ale žádné Rolexky s parachromem takže beru že to má dost. Nevím moc proč řešíme pushery, vyšroubované je můžeš mít furt na vodotěsnost to nemá vliv. Pro mě je 861ka prostě taková 7750, jednoduchej economy manual dnešní doby který teda díky coaxu a silikonu bude chodit moc pěkně.
 7. Technicky horší? Tak to teda prr, navzdory tomu že 4130ka je skoro 20 let stará tak má narozdíl od 3861ky: Vertikální Spojku Column Wheel O skoro den delší rezervu chodu 3861ka je furt economy 321ka akorát s coaxem a METAS certifikací.
 8. No já si spíš říkám že když seš vykešovanej tak je ti u prdele, viz ta storka co říkal Třeštík že borec lyžoval a chodil do bazénu s Calatravama, na insta jsem viděl borce s keramickejma RO Perpetualama jako se s nima koupe v moři (Nemaj ani 30ku ale 20ku ). Chápu ale co myslíš, přeci jen půlka vláken na rolexforums.com je styl "Is it safe to XXX with my Rolex?"
 9. Hele todle mě třeba překvapuje, bych řekal že APčka budou úplnej shit na lumi, Divery co jsem měl na ruce svítily pěkně mizerně mi přišlo a nějak bych nečekal že by Patek měl nějakou super lumi. Ta WR je frajeřina ale zároveň má podle mě stejnej smysl jako u RO a Nautily, můžeš s nima beze strachu do bazénu u baráku nebo na dovolené.
 10. Bulgari vydalo mimo jiné limitku pro architektura Tadao Ando: Jelikož mám doma jeho knihu udělal jsem lehkej black and white photoshoot:
 11. A jeste ceny vsechny dam sem: 6100eur kov hesalite 5800eur kuze hesalite 7000 kov safir 6700 kuze safir 34100 yg zlato zlato 24100 yg kuze zlato 44300 wg zlato zlato 29700 wg kuze zlato
 12. 6100eur kov hesalite 5800eur kuze hesalite 7000 kov safir 6700 kuze safir 34100 yg zlato zlato 24100 yg kuze zlato 44300 wg zlato zlato 29700 wg kuze zlato
 13. Vy jste volové Ja vám to vysvětlím, jsou to hodinky na integrovaném tahu se kterejma mohu ležet v private bazénu na dovolené a pingl mi nosí giny s tonicem dokud kombinace chlastu a sluníčka není too much. Nikdo nic víc sportovnějšího s RO/Nautily nedělá a todle je esencialní funkčnost těchto hodinek. (Teda pokud jste extra tak skákání z yachty do moře)
×
×
 • Create New...