Přejít na obsah

Suunto Solar Titan Vertical


African

Doporučené příspěvky

Ve zkratce mohu jen a jen doporučit a to hlavně kvůli vysoké přesnosti, snadnému ovládání, nositelnosti a opravdu parádní výdrží baterie. Za mě jsou to u outdoorových hodinek nejdůležitější přednosti a upřednostňuji je osobně před miliónem nesmyslných funkcí, které v závěru ani pořádně nefungují. Cena vyšší, ale hodinky Made in Finland s možností opravitelnosti proč ne... opravdu mě baví 👍

DSC_6858.JPG

DSC_6856.JPG

DSC_6855.JPG

5816b481.jpg

9c0a922b.jpg

DSC04788.JPG

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádne Suunta. Čitateľnosť pri inverznom displeji je výborná. Made in Finland - toto beriem s rezervou, predpokladám, že nie každý komponent tam bol aj vyrobený, skôr boli vo Fínsku už komplet zmontované. Plusom je systém rýchlo-výmeny remeňa. V tých všetkých funkciách sa už strácam😀.

> Luneta je otočná? Vidím tam vrúbky, tak či jej je priradená nejaká funkcia. 

> Výrazné puntíky pri tlačidlách - až sa zdá, že svietia. Sú to identifikátory niečoho, alebo je to len pre okamžitú orientáciu v tme, kde sa čudlíky nachádzajú?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 7. 2024 v 1:35, StanoBare napsal:

Parádne Suunta. Čitateľnosť pri inverznom displeji je výborná. Made in Finland - toto beriem s rezervou, predpokladám, že nie každý komponent tam bol aj vyrobený, skôr boli vo Fínsku už komplet zmontované. Plusom je systém rýchlo-výmeny remeňa. V tých všetkých funkciách sa už strácam😀.

> Luneta je otočná? Vidím tam vrúbky, tak či jej je priradená nejaká funkcia. 

> Výrazné puntíky pri tlačidlách - až sa zdá, že svietia. Sú to identifikátory niečoho, alebo je to len pre okamžitú orientáciu v tme, kde sa čudlíky nachádzajú?

 

Luneta není otočná, a to vroubkování je kvůli lepšímu úchopu když s nimi v jedné ruce blbneš. Puntíky jsou hodně výrazné, ale nesvítí, spíš jen taková orientace, a mě se to líbí. Made in Finland je příjemné, výrobce Suunto údajně jede ve Finsku 100% na obnovitelnou energii. Samozřejmě komponenty bouchají po světě asi kde se dá, nevím, ale co je důležitější že hodinky jsou plně opravitelné. Jdou měnit jednotlivé komponenty jako sklo, senzory, baterie, modul a další. Teď zrovna probíhá sleva na Suunto Vertical solar 2.500,- pokud by měl někdo zájem.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Borci ze Suunta udělali poslední aktualizaci ve stylu krásné nové ciferníky, to by bylo super , až na to že hodinky začali papat 10% energie denně a do týdne byli prázdné 😆 Hrklo tedy ve mě, říkám si a je po nich a předevčírem nová aktualizace, ciferníky zase zmizeli a baterka drží... šulini, takhle nás strašit 😅

DSC_7137~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...