Přejít na obsah

Orient, Citizen, Timex..které ?


Které vedou nejvíc u Vás...?  

35 hlasů

  1. 1. Které vedou nejvíc u Vás...?

    • Orient
      12
    • Timex
      2
    • Citizen
      21

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Ahoj, nejlépe bych chtěl Orient Kamasu v červené barvě https://shorturl.at/EJEEU ale pořád se nějak nemůžu rozhoupat.

V merku mám ještě Timex Harbourside, hrozně se mi líbí ta světle modrá a navíc sem na Timex slyšel je chválu. (Ale pořád se mi asi líbí víc Orient..) https://shorturl.at/R1XWe

No a pak sou tu staré známe Fugu. Jako parádu udělají, ale to je spíš až ta poslední možnost. https://shorturl.at/H67tX

PS: Jde mi spíš o potápky v cenovém rozmezí někde 2000-8000 Kč a ano budu se potápět max. ve vaně, ale jinak se nebráním nějakým chrono, či jiné klasice. Přehled moc nemám a rád se nechám ještě víc zviklat :))

A nakonec nějaký ten obrázek pro potěšení oka. Tissot Seastar :-O

tissot.png

Upraveno uživatelem Kri3g
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orient kamasu jsem zkusil ve více barvách. Zmiňované červené jsou na slunci moc pěkné, ale i tak mě velmi rychle přestaly bavit a ani nevím proč...🤷‍♂️Citizen fugu byl vlastně ten samý příběh koupě a opět rychlého prodeje. Timex jsem nikdy nezkusil.

Osobně bych s podobným zadáním vybral jednu z barevných kombinací  Citizen diver Challenge. Měl jsem jejich titanového bratříčka a bavily mě hodně dlouho. Uvažuji do budoucna i o jejich opětovném pořízení... 😀

212577.jpg

  • Díky 1
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na základe ukážky "Pre potešenie oka" Tissot chrono, je zrejmé, že tieto sa ti páčia najviac, že😉. Len Tissot bez chronografu, quartz, to máš stále dosť nad limit, blíži sa k tomu len menšia verzia Seastar 1000 s 36mm puzdrom a to ti bude malé. Napadli ma ešte potápky Certina DS quartz, tie sú v reále veľmi pekné, ale do cenového limitu sa vojdú len tie z druhej ruky. Podobne to bude s Victorinox Maverick.

Pridávam s ku kolegom, ktorý hlasujú za Citizen. Promaster Marine Challenge je fajn, alebo napr. ako dole na obrázkoch Citizen Promaster Marine Diver (solár+quartz), ak teda stačí aj guma, alebo kovový náramok je priorita?

 

1174110-14.jpg?v=1682680203

citizen-promaster-marine-diver-bn0168-06l_240128_326312.jpg

  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, StanoBare napsal:

Na základe ukážky "Pre potešenie oka" Tissot chrono, je zrejmé, že tieto sa ti páčia najviac, že😉. Len Tissot bez chronografu, quartz, to máš stále dosť nad limit, blíži sa k tomu len menšia verzia Seastar 1000 s 36mm puzdrom a to ti bude malé. Napadli ma ešte potápky Certina DS quartz, tie sú v reále veľmi pekné, ale do cenového limitu sa vojdú len tie z druhej ruky. Podobne to bude s Victorinox Maverick.

Pridávam s ku kolegom, ktorý hlasujú za Citizen. Promaster Marine Challenge je fajn, alebo napr. ako dole na obrázkoch Citizen Promaster Marine Diver (solár+quartz), ak teda stačí aj guma, alebo kovový náramok je priorita?

 

1174110-14.jpg?v=1682680203

citizen-promaster-marine-diver-bn0168-06l_240128_326312.jpg

Tys mě odhadnul úplně přesně s těmi Seastary :D Raději bych kovový řemínek, ale když to bude hezky barevně a esteticky ladit tak mě neva žádný popruhy. 👍

 

EDIT: A ty Certiny sou fakt krásný ❤️

Upraveno uživatelem Kri3g
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kri3g uzavřel téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...