Přejít na obsah

Jaké první hodinky do 5000 kč


Doporučené příspěvky

Tady moc na výběr nebude, protože na takové částce to v podstatě začíná.

Osobně mohu doporučit tyto Citizen Elegant, které jsem měl v jiném barevném provedení, ale za ty prachy to byly příjemné hodinky.

https://www.helveti.cz/citizen-automatic-nj0100-46l-54534

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do 5k nejlíp nějaký Seika 5, nebo potápky od Citizenu.

Pokud bys chtěl něco většího, zajímavějšího, možná extravag. tak kolega prodává v inzerci americký Deep Blue se strojkem Seiko, s keramickou lunetou, safírem a full lume cifrem za 5k. Pokud nemáš malou ručku tak bych to tak volil. Jsou to moje bejvalky a byly fakt dobrý. Jen teda větší :)

 

 

Upraveno uživatelem Spongebob
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímto rozpočtem bych doporučil sledovat zdejší inzerci až se objeví nějaké Citizen Promaster, Seiko 5, nebo Orient. Nic jiného na výběr asi nebude, ale barevných kombinací a variant je celkem dost a určitě se dá vybrat. Objevují se tu navíc relativně často. 😉

Můj tip na Citizeny je ZDE: 

Upraveno uživatelem petr4612
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Timestore je neautorizovaný prodejce. Nakupuju u nich už třetí rok a nikdy jsem s nimi neměl žádný problém. 😉

Jinak nějaké informace k těm Orientům jsem sepsal tady:

https://forum.chronomag.cz/topic/169676-20-let-existence-hodinek-orient-mako-ray-a-kamasu-2004-2024/#comment-3021414

Upraveno uživatelem lukassob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

So žiadnymi automatmi Seiko/Citizen/Orient do 5000 KČ nespravíš chybu. Len pozor na veľkosť hodinek, aby neboli príliš malé, alebo ešte horšie, veľké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, petr4612 napsal:

S tímto rozpočtem bych doporučil sledovat zdejší inzerci až se objeví nějaké Citizen Promaster, Seiko 5, nebo Orient. Nic jiného na výběr asi nebude, ale barevných kombinací a variant je celkem dost a určitě se dá vybrat. Objevují se tu navíc relativně často. 😉

Můj tip na Citizeny je ZDE: 

Já jsem tady nechtěl dělat sám sobě reklamu takže děkuji :-), za mě v této cenové relaci vedou právě Citizeny – jsou to potápky se vším všudy, pohodlně se nosí, mají slušnou luminiscenci a působí na mě nějak tak "toolově", což samozřejmě nemusí být pro každého. Navíc je za mě super za ty peníze jejich tah, sice je ze skládaných článků (v této cenové relaci asi pochopitelné), ale má super regulaci/extenzi bez použití nástrojů a netahá chlupy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Spongebob napsal:

Do 5k nejlíp nějaký Seika 5, nebo potápky od Citizenu.

Pokud bys chtěl něco většího, zajímavějšího, možná extravag. tak kolega prodává v inzerci americký Deep Blue se strojkem Seiko, s keramickou lunetou, safírem a full lume cifrem za 5k. Pokud nemáš malou ručku tak bych to tak volil. Jsou to moje bejvalky a byly fakt dobrý. Jen teda větší :)

 

 

A moje vlastně taky, takže nemůžu nic než jen souhlasit, buď 5kx, nebo tyhle Deep, mají navíc šroubovací korunku a výše jmenované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...