Přejít na obsah

Timex Expedition


drahysa

Doporučené příspěvky

tie hodinky nemam ale mam nieco podobne v chrone (kaliber sa mozno bude zhodovat) T49799. problem s nimi ziadny nebol akurat pri ich velkosti cca 46mm bez korunky a 17-18mm na vysku som s nimi zobral snad kazde futra, pri tych co si si vybral tiez ta velkost nie je zanedbatelna, zalezi samozrejme aj od obvodu zapastia. Osobne si myslim, ze ta povrchova uprava v tej ciernej bude dost citliva na poskriabanie a cierne orypane hodinky nevyzeraju prilis vabne. V kazdom pripade by si si to mal vyskusat niekde osobne a vybrat podla vlastneho pocitu, nosit to budes ty  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Abych to trochu upřesnil. Hodinky mají Quick-Date. Když korunku vytáhnu do první polohy, chci nastavit datum. Bohužel datumka se jen mírně pohne a nic víc. Nepřetočí se. V druhé poloze nastavím čas. Tam problém není. Už jsem zkoušel kde co, ale nevím si s tím rady. Jsou to mé první Timexky. Poradí někdo, nebo je to na tu reklamaci?

Díky.

Jiří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Díky, mě se to moc líbí. Akorát by řemínek mohl být o něco silnější.

Vteřinovka řekl bych vypadá stejně jako ostatní barvy.. Je to prostě kousek plíšku a ve tmě barva není vidět.

post-39848-0-44903200-1477081882_thumb.jpg

post-39848-0-51492800-1477081889_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Jiří_99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

ok, to mi těší, já je  vlastně mám hlavně kvůli něčemu, co se tady na foru nedá definovat, je to ale taky magořina, ale úplně z jiné oblasti.

Měly být původně s červenou vteřinovkou, viděl jsem to někdy předloni na netu. Ale bylo to jen chvíli, než jsem se probral, jestli materiál pouzdra je vhodný pro požadované služební činnosti, tak ty red-sec stáhli.  Tenhle model jsem bral jako nouzi, ale nakonec se to docela dá.

Díky, ale moje mobilovky stojí za prd, ty fotíš lépe.

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já ty tvoje chtěl původně. Ale pak jsem u Brawatů narazil na tyhle modré a bylo vymalováno. Nicméně červené vypadají taky dobře.

Díky za pochvalu. Ty moje jsou taky jen mobilovky. Bohužel krom telefonu nemám nic, čím by se daly vytvářet fotky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...