Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Po roce bych si zase chtel udelat radost nejakou malickosti a do oka mi padly Omegy. Vic se mi libi Chrona, protoze maji subcifernicky, ale GMT maji zase lepsi strojek. Cena je vicmene stejna. Koukal jsem i po Nemecku, ale asi se to uplne nevyplati. Chtel bych se tudiz dotazat, ktere byste volili vy? A popr. kde jde v CR usmlouvat cenu. Maji je za docela slusny peniz na ihodinarstvi.cz Mate nekdo nejakou zkusenost s nakupem u nich. Dekuju

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno

Obecne taky zastavam nazor, ze v jednoduchosti je krasa. Nicmene jednoduchy uz mam steelfishe. Je fakt, ze stopky bych 100pro stejne nepouzival.

 

Nene, cernou nechci. Cerne mam Trasery.

Odesláno

Jednoznačne GMT, vyzerajú super, alebo bolo by lepšie ich vidieť oboje naživo, vyskúšat na ruke a potom sa rozhodnúť. Teda pokiaľ si ich naživo už nevidel.

Odesláno

S Omegama mám dobrou zkušenost ze Zlína. Loni jsem tam kupoval kamarádovi PO a naprostá spokojenost.

Odesláno

Kdysi jsem zkoušel oba dva modely a u Chrono-Divera mne naprosto šokovala jejich tloušťka. Pokud to chceš pod rukáv košile, ber GMT. Pokud je ti to jedno, chrono jsou asi praktičtější a i se mi více líbí ;)

Odesláno
S Omegama mám dobrou zkušenost ze Zlína. Loni jsem tam kupoval kamarádovi PO a naprostá spokojenost.

ve zline daj bez problemu 10% a ty GMT tam maj taky.

Odesláno (upraveno)

Přestože hodně hovoří pro GMT (coax, obecně novější model, aplikované indexy, průhledné dýnko), naživo se mi prostě nelíbí tak moc jako klasické bondchrona.

 

Ještě tady již bylo napsáno - tloušťka, Chrona jsou vyloženě sportovní hodinky GMT si hrají na "universal". (nejsem si jist přesnými čísly, nehledal jsem, ale myslím že 13,5 a 11mm), takže vyzkoušet na zápěstí;)

Upraveno uživatelem gougy
Odesláno
Pakliže by nemusely být nové, právě jsem je zahlédl tady na Aukru ...

Koukal jsem na ne, ale prijdou mi docela drahy. Mam nabidku ze Zlina o chlup a z ihodinarstvi o dva lepsi. Jeste jsem obeslal prodejce ve svem okoli, uvidim co nabidnou oni. Pristi tyden jedu do Lyonu, muzu to vzit pres Swiss. To by asi byla jistota. Osobne uprednostnuji absolutne jasny puvod, coz na Aukru nemusi byt vzdy pravidlem.

Odesláno
Kdysi jsem zkoušel oba dva modely a u Chrono-Divera mne naprosto šokovala jejich tloušťka. Pokud to chceš pod rukáv košile, ber GMT. Pokud je ti to jedno, chrono jsou asi praktičtější a i se mi více líbí ;)

Vyska je mi jedno. Nosim kratky rukavy a Steelfishe jsou taky docela kus zeleza.

 

S Omegama mám dobrou zkušenost ze Zlína. Loni jsem tam kupoval kamarádovi PO a naprostá spokojenost.

Mluvime o GOLD ELIGIUS?

Odesláno

Tak cenovy zavod zatim vede Gold Eligius Zlin v tesnem zavesu je Kurz Bern a par tisicovek za nima Deal Ostrava a Dusak Praha. Jeste jsem psal do Zenevy a Plzne.

Ma nekdo zkusenost s Eligiem Zlin?

Odesláno
Tak cenovy zavod zatim vede Gold Eligius Zlin v tesnem zavesu je Kurz Bern a par tisicovek za nima Deal Ostrava a Dusak Praha. Jeste jsem psal do Zenevy a Plzne.

Ma nekdo zkusenost s Eligiem Zlin?

 

Zkusenost nemam, ale nevidim ho na seznamu AD na webu Omegy, coz by trosku mohlo kazit dojem z kristalove cisteho puvodu...To Deal Ostrava, Dusak Praha i Altman Plzen jsou...

 

Odesláno
Zkusenost nemam, ale nevidim ho na seznamu AD na webu Omegy, coz by trosku mohlo kazit dojem z kristalove cisteho puvodu...To Deal Ostrava, Dusak Praha i Altman Plzen jsou...

Ano toho jsem si vedom. Proto asi vyhraje nakup venku.

Návštěvník Rainbow
Odesláno

Osobně bych se prodejny ze Zlína tak nebál. Byl jsem tam a vypadá hodně důvěrohodně, bohatý výběr a hlavně slušná a ochotná obsluha, což se jinde až tak moc nevidí.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...