Přejít na obsah

G-SHOCK FAQ


nAscA

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pánové zdravím, potřeboval bych poradit géčka pro svý ratolesti. Sám mám GR-8900, už notně opotřebované a na cestě 5610, protože jsem je stejně dycky chtěl :lol2:

Ale pro ty moje děcka, když už hodinky, tak něco, co jim vydrží. Koukal jsem různě po netu (podle požadavků), ale dost často nacházím jen speciální edice, který už nejsou k mání. Přeci jen někteří z vás jsou fakt G-znalí..

 

Požadavky?

  • ideálně baby-G (kvůli velikosti), prostě menší než normální
  • líbí se mi hranatý (řada 56xx, ale není nutné)
  • a teď: barva růžová, nebo růžová s bílou (prej ne tělovou.... a tady sem se začal ztrácet..)
  • a druhý teď: modrý, černo-modrý, modro-červený, černo-červený, uff
  • pouze digi, ne analog

tak dík, kdybych byl ve špatné sekci, tak se omlouvám :mummy:

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po roku...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Protoze to dolni je fotomontaz. Je to negaticni typ displeje, ktery je zpet zinverzovan na pozitivni :) kdyz si zadam do hledani jf variantu, lezou mi naprosto stejne diapleje jako er varianta. Jeste jsem nevidel origo zinvertovany negativni displej, ale chtel bych ho.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já po nich pokukuji, ale nemůžu se rozhoupat. Nějak mi tam přebývá to plastové pouzdro. Kdyby byl modul rovnou v kovovém bezelu tak by se mi to líbilo víc a Casio by ušetřilo za plast. No ale takhle aspoň neodejde po letech bezel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ahoj, hrabu se ve vláknech ale nepodařilo se mi nalezt. Potřeboval bych od místních znalců poradit... Už delší čas přemýšlím nad Géčkama na tůry. Zkušenosti vůbec nemám ale požadavky ano:) Výškoměr, kompas, teploměr a taky nějaká přijatelná cena. Je zde nějaký čundrák který by se podělil o svoje zkušenosti a případně by doporučil daný model.? Něco jsem načetl ale rozhodnutí je těžké. Díky D. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, VendoL napsal:

Ahoj, hrabu se ve vláknech ale nepodařilo se mi nalezt. Potřeboval bych od místních znalců poradit... Už delší čas přemýšlím nad Géčkama na tůry. Zkušenosti vůbec nemám ale požadavky ano:) Výškoměr, kompas, teploměr a taky nějaká přijatelná cena. Je zde nějaký čundrák který by se podělil o svoje zkušenosti a případně by doporučil daný model.? Něco jsem načetl ale rozhodnutí je těžké. Díky D. 

GW-9400

https://www.casio-europe.com/euro/products/watches/g-shock/gw-9400-1er/

Alternatívou sú nejaké Protrek modely, napr. PRW-30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...