Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Karlovy Vary


Dantechno

Doporučené příspěvky

evidentně vydařený večírek chlapi... za chacharskou buňku slibuju, že se vám budem snažit aspoň trochu přiblížit... Zkontrolovali jste dneska cestu k NiGovu hotelu???

 

Podle me stale spi v aute, parkoval primo pred vchodem. Snad jeho blyskave Doxy neutrpely zadny sram.... Fakt je divny ze se jeste neozval... Ten uz znovu neprijede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokusím se shrnout fakta. Chronologicky.

 

1. Cesta do KV byla děsná, samá díra na dálnici.

2. Hospoda byla geniální, tak skvěle nevaří ani v Puppu.

3. Krásná servírka měla hezký kůzlátka a byla milá.

4. Fazer uvařil skvělý kafe.

5. Krásná servírka měla hezký kůzlátka a byla milá.

6. Fazer se mě pokoušel zabít nějakým osmdesáti procentním dryákem.

7. Ta nepříjemná hnusná servírka mě nasrala, protože mě nabonzovala, že jsem to nedopil.

8. Všichni hosté odešli.

9. Fazer mě ošahával a nesympatická servírka z toho měla p...l (a už ani ty její prsa nebyly hezký).

11. Censored

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišlo to dneska a vyrazilo mi to dech. Fakt je to parádní, až mi přijdou hodinky, udělám nějaké fotky. Ještě jednou díky, ale s tím NiGem to od vás není vůbec hezké. Doufám, že to přežil, jeho příspěvky tady byly bombovní... :D

Jsme radi,ze jsi spokojenej,ale kazdopadne to neomlouva tvoje,ani Tombedovo OTecka v nasem gentlemanskem vlakne.Cintani mouder od vasi bandy kriklounu si ponechte do vaseho uhlakovyho vlakna.Sraz Chronomagu pod kamnama..nebo jak se to vase vlakno menuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokusím se shrnout fakta. Chronologicky.

 

1. Cesta do KV byla děsná, samá díra na dálnici.

2. Hospoda byla geniální, tak skvěle nevaří ani v Puppu.

3. Krásná servírka měla hezký kůzlátka a byla milá.

4. Fazer uvařil skvělý kafe.

5. Krásná servírka měla hezký kůzlátka a byla milá.

6. Fazer se mě pokoušel zabít nějakým osmdesáti procentním dryákem.

7. Ta nepříjemná hnusná servírka mě nasrala, protože mě nabonzovala, že jsem to nedopil.

8. Všichni hosté odešli.

9. Fazer mě ošahával a nesympatická servírka z toho měla p...l (a už ani ty její prsa nebyly hezký).

11. Censored

Jo,jo...nas kraj je uz po desitky let,znamej svou pohostinosti a uz nasi predci vitali cizince naprazenou pravici.Protoze mame velke pochopeni pro problemy s nezamestnanosti nekterych statu.Vybudovali jsme,velke mnozstvi pracovnich prilezitosti v okolnich lesich..viz foto...............................jsem rad,ze se ti u nas libilo a doufam,ze te brzo zase uvidime

post-4087-1266507419.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, dejte příště před srazem ve Varech vědět. Třeba do tohoto vlákna: Sraz Chronomagu - Karlovy Vary...

 

Že bych se přidal...

 

 

Tohle byla rychlovka... Priste to svolame ofiko. Vem si trychtyr , at nema Fazer tolik prace az to do tebe poleje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme radi,ze jsi spokojenej,ale kazdopadne to neomlouva tvoje,ani Tombedovo OTecka v nasem gentlemanskem vlakne.Cintani mouder od vasi bandy kriklounu si ponechte do vaseho uhlakovyho vlakna.Sraz Chronomagu pod kamnama..nebo jak se to vase vlakno menuje

 

počkej esli mi dochtor napíše lázně zdarma! :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...