Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Karlovy Vary


Dantechno

Doporučené příspěvky

Pravda,pravda.Dobrej pokec a par fotek od clena Pandice

Dobrej pokec a ještě lepší bůček. A dobrý dojem z tvých B01. První Breitling, který se mi fakt líbí. Ale tuhle strojovnu můžou nosit fakt jenom velký chlapi, na mém zápěstí by asi vypadaly trochu nepatřičně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vážení, v těchto dnech navšítíví naši karlovarskou gubernii vážený pražský člen - mischa, který vyjádřil přání setkat se při této příležitosti i s dalšími místními členy. Proto kdo by měl zájem o malé povánoční posezení, tak vězte, že nás naleznete na obvyklém místě, tzn v Panoptiku, v pondělí 28.12., od 18.00. Doufám, že nás Fazer rád uvidí, ještě jsem ho nevaroval... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, v těchto dnech navšítíví naši karlovarskou gubernii vážený pražský člen - mischa, který vyjádřil přání setkat se při této příležitosti i s dalšími místními členy. Proto kdo by měl zájem o malé povánoční posezení, tak vězte, že nás naleznete na obvyklém místě, tzn v Panoptiku, v pondělí 28.12., od 18.00. Doufám, že nás Fazer rád uvidí, ještě jsem ho nevaroval... B)

 

 

Ja dorazim. Mam nadherne, nove cinske hodinky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je príma, já už jsem ve Varech, zítra samozřejmě dorazím, když nás bude více, nebudem se báti vlka nic.... Taky přinesu jednoho číňana- tourbillon a kromě toho pár vintage kousků, co chtěl vidět Zdeněk.

 

 

Nepmatuji se spatne ze mas Rolex? Kdyztak vezmi, diky. :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do prcic,vsimnul jsem si hoho az ted.......mam bohuzel volnej posledni stul a to ten nejmensi......snad se vejdete,nechal jsem vam ho podrzet,ja se tam nedostanu driv,jak v sedum

 

To nevadi . Stejne nas asi moc nebude. Pandice nemuze a nikdo jinej se zatim neozval...... Tak v sedm doraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Prave jsem se vratil ze zasedani ktere se tentokrat konalo k prilezitosti navstevy karlovych varu clenem NightInGale. Vzhledem k me momentalni nemoci jsem se zdrzel jen hodinu..... Po zive diskuzi, ktera se tykala aktualni situace na foru , a po shrnuti vsech nam znamych faktu jsme se shodli, ze bohuzel Onion ztratil jako moderator nasi duveru a dle nas uz by tuto funkci nemel vykonavat. Samozrejme necekame ze se neco zmeni, jen chceme vyjadrit nas nazor. Slozeni osazenstva stolu: Z., Dantechno, Pandice, xxxxFazerxxxx, NightInGale.....

 

Abych jen neplkal, musim pochvalit Nigovi Doxy, jsou to fantasticke hodinky, obzvlast v te modre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji vsem zucasnenym,za prijemne posezeni nad sklenkou Rulandskeho modreho-ledoveho rocnik 1998.Tydny jsem se tesil,na toto setkani.Odborna diskuze na spoustu zhavych temat,mela skvelou uroven.Chtel bych vyzdvihnout prinos pro nasi skupinu,kterou vnesl do naseho sezeni nas host NightinGale.....................................................................ale picu.Normalne jsme se zmrskali jak psi.Chlastali jsme osmdesatku Stroh.h...o si pamatuju.Zaspal jsem hokej.A Onijon musi skytat ,este ted............ale vubec to nebylo spatny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to mas pred sebou ten Vojczech-Jaruzelski-Stadt a tu bandu chacharu...TOBE BUDE BLBE

Radši mi to ani nepřipomínej...

:crying_anim02: :helpsmilie: :crying_anim02:

 

Hele, a co jsi teda udělal s tím Nigem? Když jsme s pandicí brali v půl druhý roha, tak jsem ještě koutkem oka zahlédl, jak Nigovi vlastním tělem bráníš v odchodu od stolu... A jemu už moc vlastních sil probojovat se k východu evidentně nezbývalo... :) Dopili jste aspoň toho Stroha?

 

A co na to škorpión?

 

Ale musím ti teda vyjádřit vděčnost za to tvoje hand-made coffee. Bez toho bych asi skončil v závěji za Rolavou... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radši mi to ani nepřipomínej...

:crying_anim02: :helpsmilie: :crying_anim02:

 

Hele, a co jsi teda udělal s tím Nigem? Když jsme s pandicí brali v půl druhý roha, tak jsem ještě koutkem oka zahlédl, jak Nigovi vlastním tělem bráníš v odchodu od stolu... A jemu už moc vlastních sil probojovat se k východu evidentně nezbývalo... :) Dopili jste aspoň toho Stroha?

 

A co na to škorpión?

 

Ale musím ti teda vyjádřit vděčnost za to tvoje hand-made coffee. Bez toho bych asi skončil v závěji za Rolavou... :)

Na tve otazky nemohu odpovedet.Okolo jedny hodiny jsm mel MEMORY FULL,takze moje zaznamovy zarizeni prestalo pracovat.Jsem rad,ze jsem dones domu hodinky a tu kudlu.Asi mi nekdo flusnul na Hardisk,jinak si tenhle vypadek nedovedu vysvetlit...........................mozna se dockame odpovedi od Niga,az se probere,ale vidim ho taky na TOTAL EROR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...