Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
  jacob napsal:
Krásná dvojice :)... do třetice možná něco lehce společenského, i když vidím, že to asi nebude úplně Tvůj styl.

Lehce společenské jsem už doma měl,vydržely cca rok, byly to jedny z modelů Junghans, ale potom mě již omrzely.Ale kdo ví,co bude ;) ještě o ních nemám ani představu.

 

  jiriskopal68 napsal:
Lehce společenské jsem už doma měl,vydržely cca rok, byly to jedny z modelů Junghans, ale potom mě již omrzely.Ale kdo ví,co bude ;) ještě o nich nemám ani představu.
Odesláno
  georgeJ napsal:
Krásný páreček,kde jsi sehnal ten parádní řemen na tom Seiku? Hodně jim to s nim sekne :speak_cool:

Řemen je kaučuk od Kubsona, 22mm, nasoukal jsem to mezi ty /nožky/ 20mm a ani to není poznat :rolleyes:

  • po měsících...
Odesláno
  jiriskopal68 napsal:
Po několika omylech jsem si malinko vytříbil vkus a natrvalo u mě zakotvily tyto Seiko Sumo @ Hamilton X-Wind :thumbsup_anim: , které už z domu nepůjdou.

Uvidíme co bude dalšího :whistling:

amaterske, ale se srdcem

  • po 4 týdnech...
Odesláno

Tak jsem po několika měsících nošení Seiko Sumo na kaučuku potřeboval nějakou změnu a jak jsem nejdříve tvrdil, že ocelový tah ne ne a ne, tak jem ho na Suma před 14 dny šoupnul a nestačil se divit.Parádně jim sekne a vůbec mi nevadí že je jen 20mm.Teď je nesundám z ruky,Suma byla dobrá volba, je to opravdový šperk. přesnost se ustálila na +4s/24h :thumbsup_anim:

post-6193-1260711914.jpg

post-6193-1260711924.jpg

post-6193-1260711931.jpg

post-6193-1260711939.jpg

post-6193-1260711946.jpg

Odesláno (upraveno)
  jiriskopal68 napsal:
Po několika omylech jsem si malinko vytříbil vkus a natrvalo u mě zakotvily tyto Seiko Sumo @ Hamilton X-Wind :thumbsup_anim: , které už z domu nepůjdou.

Uvidíme co bude dalšího :whistling:

 

 

Nacházíme se v podobném stadiu vývoje. U mně další, ketré z domu nepůjdou jsou modré Samuraje.

Sorry za zaplevelení vlákna.

 

edit: až teď jsem si všiml, že vlákno, je tři měsíce staré, a to je na chronomagu dlooouhá doba, možná už jsi dál ;)

post-5960-1261306480.jpg

post-5960-1261306487.jpg

post-5960-1261306495.jpg

Upraveno uživatelem bohush
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...