Přejít na obsah

Breitling BlackBird


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Super hodinky! Koupil jsem sve BBB pred pul rokem a porad jsem z nich nadseny. Doporucuju kozeny pasek od Hirsche Super Duke s cervenym prositim. Vypada to super a hodi se to k cervenemu TACHYMETRE. Kovovy tah mam taky, ale prisel mi po par tydnech zbytecne moc tezky, jinak je moc pekny.

Upraveno uživatelem speedmaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný hodinky.

Čistej údernej ciferník a super font na big date.

A povedená luneta - nemám moc rád, když jsou čísla na lunetě vybarvená, tenhle kus kovu bez příkras je perfektní.

Akorát ta korunka mi přijde taková zženštilá, k hodinkám se podle mě moc nehodí, s tím mám u Brajtlí trošku problém. Ale jinak těžká paráda!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné, pěkné Viktore. Měls nějakej speciální důvod proč zrovna tyhle?

Nekdo na srazu o me rekl, ze mam rad slozity hodinky, je to pravda, Panerai 111 me bavily asi 14 dni, mam rad chronograf (i kdyz je k nicemu :) ). Mel jsem uz mraky ruznejch chrono, ale zacalo mi vadit rozlozeni subdial na 6,9,12, tak jsem hledal neco jineho. Bigdate je super bonus, hodinky (treba oproti navitimer) jsou perfetkne vyvazene. Pak mi u 7750 vzycky vadil ten jednosmerny natah. V techto je zakladem 2892 s nejakou nadstavbou (nepodarilo se mi zjistit vice, pokud mate nejake info, sem nim), ale myslim si, ze B tento strojek asi poradne prekopava, protoze, a to je zajimave vsechny korunky jsou presne v jedne rovine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super hodinky! Koupil jsem sve BBB pred pul rokem a porad jsem z nich nadseny. Doporucuju kozeny pasek od Hirsche Super Duke s cervenym prositim. Vypada to super a hodi se to k cervenemu TACHYMETRE. Kovovy tah mam taky, ale prisel mi po par tydnech zbytecne moc tezky, jinak je moc pekny.

Uz je neco na ceste, ale s bilym prositim, cervena je prilis vyrazna. Jakou mas verzi ? Lestenou nebo brousenou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát ta korunka mi přijde taková zženštilá, k hodinkám se podle mě moc nehodí, s tím mám u Brajtlí trošku problém. Ale jinak těžká paráda!!!

Mas pravdu hodila by se k nim mozna trochu "drsnejsi", ale na druhou stranu, je to asi prvni korunka, ktera nezanecha zadne stopy na ruce (nosim hodinky tesne nad zapestim). Jinak luneta je otocna obousmerne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...