Přejít na obsah

G to GO


Doporučené příspěvky

Necháme to vyšumět do rána - to vlákno bylo někde zakopané, třeba si někdo všimne... :) jinak píšeš Ty! Jsi výš :)

 

a dalších 11 předemnou :D, reagují vesměs všichni ze seznamu, jen ti na předních pozicích jak na potvoru ne :)

 

předpokládám že SZ byly poslány

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plís help! Než zase přibudou nový fotky, a než  hodinky doputují sem k nám dolů, vzpomněl jsem si, že existuje vlákno s fotkama z míst, kde jste byli se svýma hodinkama. Povětšinou to byly fota u cedulí s nápisy obcí apod. Nedaří se mi to ale dohledat, ani s klíčovými slovy, nevíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plís help! Než zase přibudou nový fotky, a než  hodinky doputují sem k nám dolů, vzpomněl jsem si, že existuje vlákno s fotkama z míst, kde jste byli se svýma hodinkama. Povětšinou to byly fota u cedulí s nápisy obcí apod. Nedaří se mi to ale dohledat, ani s klíčovými slovy, nevíte někdo?

Máš na myslí tohle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že je v tom pěkný bordul  :( 

 

nic ve zlém Dane, ale já myslel, že je na zodpovědnosti aktuálního majitele kontaktovat s předáním následující(ho) v pořadí, jaké určuje seznam...jestli ne, přišlo by mi to přinejmenším logické...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych byl taky rád aby se to pohlo... je jasné, janko nemá v hlavě, že pred rokem rezervoval géčka, tak mu pošlu 2 SZ s urgencí, notabene když je na foru aktivní a když se nevyjádří, kontaktuji dalšího... teď sou to dva měsíce co když se nevyjádří do vánoc?  :newyear:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plís help! Než zase přibudou nový fotky, a než  hodinky doputují sem k nám dolů, vzpomněl jsem si, že existuje vlákno s fotkama z míst, kde jste byli se svýma hodinkama. Povětšinou to byly fota u cedulí s nápisy obcí apod. Nedaří se mi to ale dohledat, ani s klíčovými slovy, nevíte někdo?

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/49409-kam-jste-zavitali-a-co-jste-meli-na-ruce/page-2#

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...