Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno (upraveno)

Zodiac Oceanaire

 

Tak se mi po delsim cekani, zpusobenem preposlanim pres kontaktni osobu v USA konecne na ruce usadily Zodiac Oceanaire.

Tyto hodinky jsem videl poprve na srazu v Jihlave , kde je mel Kamil. Pote jsem se s nimy znovu setkal v Praze kde je Cyber predaval Ricousovy a ja jsem je cestou domu obdivoval. Asi se mi nejak uhnizdily v hlave protoze jsem je pri dalsi prilezitosti objednal. Soucasti baleni je cerny papirovy box ve kterem je

manual a plastova krabicka s hodinkami - vse v cerne a slogy Zodiac.

 

 

Docela me zaujala jejich mohutnost a hezke detaily jako je dynko a korunka. Pouzdro je zajimave svym tvarem, presneji vyrustkem - ochranou u korunky. Prumer je 45mm a vyska 15,5mm. Je samozrejme vyrobeno z nerezove oceli a vodotesne do 200 metru, samozrejmosti je sroubovaci korunka s prijemnym vyraznym vroubkovanim usnadnujicim manipulaci.Cerna luneta na ktere je prvnich patnact minut odstupnovana po minute je vybavena na dvanactce lumi bodem a je jednosmerne nastavitelna - 120 kliknuti ktere jsou precizni.

 

Mohutne poloskeletonove rucky, kdy minutova je cervena, jsou vybaveny luminescenci ktera je mnohem silnejsi nez na indexech - celkove se mi zda znatelne slabsi nez treba na hodinkach Seiko.Zajimavosti ciferniku je vlnita cast mezi dvanactou a treti hodinou - zrejme pouze designova zalezitost. Datumove okenko je na ctyrce a ma bily datumovy venec.

 

Hodinky ktere jsem mel predtim moznost videt byly na gumovem remenu, ktery na vsech svych hodinkach spolu s kuzi uprednostnuji. Musim ale rict ze tah na techto Zodiac me prekvapil. Je precizne zpracovany, u pouzdra sedi perfektne - koncovky frezovane, je vybaven potapecskou extenzi a signovanou sponou. Jeho sirka je 24mm. Mel jsem problem ho vyladit presne na moji ruku ale nakonec se podarilo.

 

Trochu jsem mel strach z pohonu kterym je Claro Semang CL 888 s 18 kameny. Na tento strojek se vzneslo hodne kritiky kvuli trhanemu pohybu rucicky (

probirano i zde na foru v jinem vlakne ). Nevim jestli jsem mel stesti ale u meho kusu je to sotva patrne az neznatelne z cehoz mam uprimnou radost. Tuto

vadu/vlastnost bych asi pres srdce neprenesl. Presnost ani rezervu natahu jsem jeste nezjistoval.

 

Hodinky jsou na mou ruku 17cm asi maximem - vetsi uz si nedovedu predstavit. Uvidime jak dlouho mi doma vydrzi nez pujdou do sveta :-)

Fotky berte pouze jako ilustracni - to necham jinym. Diky

 

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem Dantechno
Odesláno (upraveno)

Jeste par informaci a odkazu ktere muzou byt uzitecne pokud nekdo bude zvazovat nakup. Jinak na hodinkach by mel byt afir s vnitrnim antireflexem.

 

 

 

Foto strojku Claro Semang CL888

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Barevna provedeni + oznaceni:

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Z08004

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Z08005

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Historie znacky ZODIAC v AJ.

Upraveno uživatelem Dantechno
Odesláno

dane, hodinky jsou zajimave a maji docela smrnc. k te fotce na ruce bych si dovolil rict, ze to neni na hrane, ale uz mirne za ni. proste ti jsou trochu velky. nic ve zlem.

Odesláno
dane, hodinky jsou zajimave a maji docela smrnc. k te fotce na ruce bych si dovolil rict, ze to neni na hrane, ale uz mirne za ni. proste ti jsou trochu velky. nic ve zlem.

 

Kdyz to ted porovnavam, tak musim rict ze, na tech fotkach to vypada hur nez ve skutecnosti...

Odesláno
Kdyz to ted porovnavam, tak musim rict ze, na tech fotkach to vypada hur nez ve skutecnosti...

to je fajn ;) kdyz se tak divam na ty fotky, asi bych sel do modrych. mozna mam jen takove obdobi... a cernejch hodinek mam plnej suplik. na ceste mam jedny modre, jedny cervene a jedny jakesi tmave sede, rekl bych.

 

kazdopadne gratuluji a at se ti dobre nosi. jo, a to video s trhanym pohybem rucek jsem videl, je to fakt des. jeste ze te to nepotkalo. ten kalibr, to je svycarsky strojek nebo asie? s tim oznacenim jsem se setkal poprve.

Odesláno
kazdopadne gratuluji a at se ti dobre nosi. jo, a to video s trhanym pohybem rucek jsem videl, je to fakt des. jeste ze te to nepotkalo. ten kalibr, to je svycarsky strojek nebo asie? s tim oznacenim jsem se setkal poprve.

 

Pokud se nepletu , puvod je z Ciny , Zodiac zrejme koupil licenci a dela je ve svycarsku.

 

Zde vlakno srovnani Claro-Semag CL-888 versus Sea-Gull ST16 ze ktereho zrejme vychazi.

Odesláno
Něco takovýho jsem viděl na srazu na gumě, ten tah je pěknej.

To o tý kvarc-vteřinovce jsi věděl dřív než jsi je objednával?

To jsi střelec, pro mě by to bylo KO kritérium.

 

 

Jasne vedel, holt jsem to zkusil :D Co jsem pohledal na netu, tak to zas tak casty jev neni. Trochu nafouknuta bublina.....

Odesláno

Par fotek s dnesniho dopoledniho vyletu do lesa u nas za vsi. Doprovod mi delal jako vzdy frajer Hoffman.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.


Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.


Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.


Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno (upraveno)
Hezky fotky,peknej pes..............proc ma nejmensi ruka na foru ,uz druhy vobrovsky hodinky?Nevim,ale nepotrbujes si tim neco dokazat?

 

Je to mozny, pindoura stejne jako ruku taky nemam nejvetsiho na svete. Zacinate me tobyloneslusne , asi je prodam nekomu s vetsi prackou.

Upraveno uživatelem Dantechno
Odesláno
Dam 1399,kdyz se skubou min-jestli teda nekecas

 

Ty jsi blazen. Jdi si radsi udelat kolecko po okolnich vesnicich, treba ti zase nekdo neco zadarmo da.... :fyou: :D

Odesláno

Dane pěkný, koukej si je nechat. A začni šetřit - když unosíš tohle, tak můžeš i PO (na příštím srazu ti je půjčím ;) ).

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...