Jump to content

Recommended Posts

Posted

Na Archimede fóru se objevila informace o připravovaných modelech. Nejvíce jsem zvědav na Arcadia Chrono (černý a stříbrný ciferník).

Zmíněny jsou dále SportTaucher s bílým a modrým ciferníkem a už probírané DeckWatch.

Limitka s Junghans strojky se odkládá na konec příštího roku.

Pod značkou Autran & Viala se připravují nové pilotky a u Limes přibude nová řada Chyros.

 

odkaz na diskuzi s informacemi:

http://www.watchandclockforum.com/viewtopi...=110&t=6047

 

tak snad to někoho bude zajímat :)

Posted
Na Archimede fóru se objevila informace o připravovaných modelech. Nejvíce jsem zvědav na Arcadia Chrono (černý a stříbrný ciferník).

Zmíněny jsou dále SportTaucher s bílým a modrým ciferníkem a už probírané DeckWatch.

Limitka s Junghans strojky se odkládá na konec příštího roku.

Pod značkou Autran & Viala se připravují nové pilotky a u Limes přibude nová řada Chyros.

 

odkaz na diskuzi s informacemi:

http://www.watchandclockforum.com/viewtopi...=110&t=6047

 

tak snad to někoho bude zajímat :)

fotky?

Posted
to je hodně stará kolekce

 

Sakryš, nevšiml jsem si toho data dole. No jo, červenec 2003 už je daleko za námi :huh:

 

Posted

No, já jsem na Arkadie chrono taky zvědavý.

 

Ruku do ohně za to nedám, ale myslím si, že budou docela podobném těm novým chronogafům od Stowa.

 

A taky budou pěkně tlusté, protože do nich narvou 7750 nebo nějaký odvar.

Posted
No, já jsem na Arkadie chrono taky zvědavý.

 

Ruku do ohně za to nedám, ale myslím si, že budou docela podobném těm novým chronogafům od Stowa.

 

A taky budou pěkně tlusté, protože do nich narvou 7750 nebo nějaký odvar.

 

Podle mě budou hodně podobné IWC Portuguese.

Posted (edited)
portuguese pro socky jako jsem já? proč ne :)

 

Já bych to spíš viděl Portuguese za cenu za kterou mají být :)

 

A teď mě ukamenujte, že neuctívám modifikovanou ETU od IWC :P

 

 

Edited by Tada
Posted

Nevíte náhodou pánové kdy mají nové Arcadia Chrono vyjít? Zvažuji nějaké oblekovky a klasické arcadia s růžovým zlatem jsou fajn, ale v chronu by byly daleko zajímavější, jak jste psali IWC Portuguese pro "socky" :thumbsup_anim:

Posted

Už dlouhou dobu zvažuji nákup Archimede Arcadia. Hodně se těším na Chronograph. Téměř jistě si koupím právě tento typ.

 

Ví se už něco blíž, kdy by měly tyto hodinky vyjít (třeba aspoň měsíc nebo čtvrtletí?). Určitě si na ně počkám.

Posted

Díky.

 

A ještě bych měl dotaz: Nějaký tip na pěkné dámské společenské hodinky? Něco od Stowa? Archimede jsem viděl jen pánské.

Limit 10 tisíc Kč.

Posted
Už dlouhou dobu zvažuji nákup Archimede Arcadia. Hodně se těším na Chronograph. Téměř jistě si koupím právě tento typ.

 

Ví se už něco blíž, kdy by měly tyto hodinky vyjít (třeba aspoň měsíc nebo čtvrtletí?). Určitě si na ně počkám.

 

Otázkou zůstává jejich cena. Na tu jsem docela zvědavý, s čím a za kolik se vytáhnou?

  • 3 weeks later...
Posted

Podle posledních informací a plánů z Archimede fora budou Arcadia Chrono k dostání na podzim tohoto roku.

Tak nám nezbývá než se těšit jaké budou v reálu.

Posted
Podle posledních informací a plánů z Archimede fora budou Arcadia Chrono k dostání na podzim tohoto roku.

Tak nám nezbývá než se těšit jaké budou v reálu.

 

Hmm, díky za info :smile_anim: . Čekal jsem, že to bude o trochu dřív, ale třeba si takto dají více záležet a chrona budou jistě super, tedy doufám :smile_anim:

Posted
Podle posledních informací a plánů z Archimede fora budou Arcadia Chrono k dostání na podzim tohoto roku.

Tak nám nezbývá než se těšit jaké budou v reálu.

Nejake vizualizace nejsou ?

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...