WDW Posted April 26, 2010 Report Posted April 26, 2010 Našel jsem doma tyto hodinky. Foto jen narychlo. Nevíte někdo o co by mohlo jít ?? Průměr je skoro 60 mm (bez korunky) Kdyžtak je otevřu a nafotím. Děkuji Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
wave ceptor Posted April 26, 2010 Report Posted April 26, 2010 Dobré orloje, není to dar přítele Golema?
bicista Posted April 26, 2010 Report Posted April 26, 2010 (edited) Ty bych mohl nosit na bicepsu a pořad by vypadaly velky EDIT : Pravopis Edited April 26, 2010 by bicista
Guest Kamil Posted April 26, 2010 Report Posted April 26, 2010 Honem je otevři, možná jsi našel poklad.
kubson Posted April 26, 2010 Report Posted April 26, 2010 řek bych že laco to nejsou, chce to vidět vnitřnosti
ricous Posted April 26, 2010 Report Posted April 26, 2010 V pilotkách se (taky) nevyznám, natož ve vintage (tyhle mi přijdou "trochu staršího data výroby"). Nechci ti vlévat mnoho optimismu do žil, ale já bych v nich nějakou tu raritku i viděl. Třeba si toho všimne Onion a další znalci. Jo, a neprodávej je do srazu v UL dne 14.5., ať si ten poklad aspoň prohlídnem...
WDW Posted April 26, 2010 Author Report Posted April 26, 2010 Honem je otevři, možná jsi našel poklad. Zítra je nechám otevřít a nafotím, pak se uvidí snad více. Poklad to asi nebude, ten se u nás dával do jiné krabice....
mechano Posted April 26, 2010 Report Posted April 26, 2010 řek bych že laco to nejsou, chce to vidět vnitřnosti Třeba budou i lepší...
afrikab Posted April 26, 2010 Report Posted April 26, 2010 Nechce se mi tu sjizdet internet a porovnavat fotky, ale Beobachtungsuhr by to byt mohly. PS: Pokud to budou skutecne ony, tak to pilotky nejsou. Piloti jej totiz nefasovali.
afrikab Posted April 26, 2010 Report Posted April 26, 2010 PS: Ale na A. Lange & Sohne vypadaji...v cene neco malo pres 9tis USD.
WDW Posted April 26, 2010 Author Report Posted April 26, 2010 PS: Ale na A. Lange & Sohne vypadaji...v cene neco malo pres 9tis USD. Vyadají jako by ji z oka vypadly, máš pravdu.... Mám zde ale zprávu, že jsou to 100% Laco... Zítra se podívám dovnitř a uvidíme. Pošlu foto.
WDW Posted April 26, 2010 Author Report Posted April 26, 2010 (edited) Mám doma ještě tuto krabici, byla to v dětství moje sbírka hodinek z toho co jsem kde našel. Pokud by tam bylo pro někoho něco zajímavého, může mi napsat. Jsou tam nějaké Primky, Omega, Cerina, ty velké jsou Movado, BMW jsou automaty a dále z hlavy nevím. Foto je špatné, až to půjde, udělám lepší. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Edited April 26, 2010 by WDW
rorda Posted April 26, 2010 Report Posted April 26, 2010 (edited) Mám doma ještě tuto krabici, byla to v dětství moje sbírka hodinek z toho co jsem kde našel. Pokud by tam bylo pro někoho něco zajímavého, může mi napsat.Co jsi tím myslel?!? Jsi tu docela dlouho na to, abys věděl, že tímto porušuješ pravidla, pokud zde budeš něco nepřímo nabízet ... Navíc si myslím, že toto do fotogalerie nepatří ... Edited April 26, 2010 by rorda
WDW Posted April 26, 2010 Author Report Posted April 26, 2010 Ještě se Vám pochlubím těmito, ty má doma vystavené. Moc pěkný kousek. Hodiny ze známé pražské hodinářské rodiny Engelschalck, s pořadovým číslem 240 Na prodej nejsou. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
WDW Posted April 26, 2010 Author Report Posted April 26, 2010 (edited) Co jsi tím myslel?!? Jsi tu docela dlouho na to, abys věděl, že tímto porušuješ pravidla, pokud zde budeš něco nepřímo nabízet ... Navíc si myslím, že toto do fotogalerie nepatří ... Ano jsem tu dlouho, ale naposled tak před dvěma lety. Tak aby bylo vše v pořádku, nic na prodej ani zadarmo není, chtěl jsem Vám to jen ukázat. Případná výměna bude možná jen na pravidelných srazech. Edited April 26, 2010 by WDW
WDW Posted April 26, 2010 Author Report Posted April 26, 2010 (edited) Co jsi tím myslel?!? Jsi tu docela dlouho na to, abys věděl, že tímto porušuješ pravidla, pokud zde budeš něco nepřímo nabízet ... Navíc si myslím, že toto do fotogalerie nepatří ... Kde tedy mohu ukázat zde přítomným své kousky ? Nebyl jsem tu už hodně dlouho, nyní mám konečně čas se opět věnovat hodinkám. Chtěl jsem se jen podělit o svoje "poklady, nepoklady" nic více. Edited April 26, 2010 by WDW
rorda Posted April 26, 2010 Report Posted April 26, 2010 Potom je to v pořádku a sbírka je moc pěkná, některé kousky vypadají zajímavě a stojací hodiny jsou přímo impozantní kousek ... Ze strany je sklo s průhledem na stroj?!?
WDW Posted April 26, 2010 Author Report Posted April 26, 2010 (edited) Potom je to v pořádku a sbírka je moc pěkná, některé kousky vypadají zajímavě a stojací hodiny jsou přímo impozantní kousek ... Ze strany je sklo s průhledem na stroj?!? Ano, ze strany je sklo z průhledem na stroj. Hodiny jsou plně funkční ale mám je v klidu. Pustím si je jen ve sváteční chvilky.... Edited April 26, 2010 by WDW
ricous Posted April 26, 2010 Report Posted April 26, 2010 Kde tedy mohu ukázat zde přítomným své kousky ? Zkoušíme udělat 1. sraz v UL tady - http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=28820
WDW Posted April 26, 2010 Author Report Posted April 26, 2010 Zkoušíme udělat 1. sraz v UL tady - http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=28820 Ano četl jsem, restauraci na Klíši pod kruhákem znám, časově je to na mě ještě moc daleko, ale za cca týden již budu vědět více, zda účast potvrdím.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now